dailyfilmsan   2018. 05. 17.

9 és fél hét? Miért kapta ezt a címet a film? Mert 9 és fél hétig játszották a boldog és boldogtalant? Veszélyesen nagy hülyeség ez a film. Egy szép nő miért alázkodik meg és legfőképpen miért buggyan meg egy férfitől? Liz a főszereplő is egyre sekélyesebb lesz ahogy haladunk a film vége felé és egyre butább mintha a pasi szívószállal szipolyozná ki minden értelmét. Valahogy a fő konfliktust sem találtam meg miért hagyta el Jhont.... talán mert meg akarta csapni az övével mert nem akart térdepelve pénzt számolni? Á nem akkor csak kicsit sírt de tetszett neki a játék vagy mert a csávó eszkort ribit hívott? de akkor meg minek tapadt rá az első palira és nyalta ki mint valami tejfeles bödönt? nincs relevancia ebben a filmben a film szereplőinek viselkedésében. Nem volt jó voltak részletek amik kifejezetten idegesítőek voltak.

Ghotik   2016. 09. 28.

Erős szexuális tartalommal bíró dráma, amiben a színészek véleményem szerint nagyon jól alakítanak, fekszik nekik a szerep, karakteresek és hitelesek.

bocerkaa   2016. 05. 31.

Nagyon izgalmas film, ami az én emlékezetemben főleg a legendás vetkőzős jelenet és a Joe Cocker-dal miatt maradt meg. Persze összességében is jó volt, csak ez volt a legütősebb része. A színészek nagyon hitelesek, mindkettőjüknek jól állt a szerep, érezni lehetett még a képernyőn át is a szexuális feszültséget.

jazzy   2016. 02. 18.

Fantasztikus film két ember drámai, viharos kapcsolatáról, akik izgalmas területekre lépnek együtt a szexualitás terén. Erotikus, feszült, Basinger gyünyürű, Rourke pedig nagyon sármos volt itt.

Kim Basinger

Kathleen Turner és Tatum O'Neal visszautasították Elizabeth szerepét. Sigourney Weaver szóba került lehetőségként,míg Andie MacDowellt pedig meg is hallgatták.

Mickey Rourke a készítők nyomatékos kérésére 13,5 kg-ot fogyott a szerepért.

Kim Basinger az egész film alatt testdublőrt használt.