$9.99

Wild-W   2016. 05. 02.

Egy kicsit többet várok egy ilyen animációs, vagyis pontosabban stop-motion gyurma filmtől. karaktereket változó mértékben dolgozták ki. Vannak teljesen reális karakterek, kissé szürreális, de vicces karakterek, és hihetetlenül elnagyolt, életképtelen karakterek is...

Holló   2015. 06. 02.

A stop-motion technológiának köszönhetően egyedi és izgalmas a film látványvilága. A narratíva pedig több fontosabb szereplőt követ nyomon, kisebb, nagyobb sikerrel. Dave egy kicsit zavaróan bárgyú, ez miatt egy kicsit irritált a történet néhány ponton. Talán inkább gyerekeknek szánták.

cvölf   2015. 02. 16.

Ez a film megadja a választ a legnagyobb kérdésre: Mi az élet értelme. Bár első ránézésre ez csak egy gyurma film a gyerekeknek, valójában sokkal többről van szó. Az alkotóknak sikerült zseniális módon bemutatni az embert, az életet, a szerelmet és az akciót. Gyönyörűen válik egy egységes egésszé a történet.

MrBlond   2014. 10. 30.

Nekem tetszett, úgy ahogy van. Aranyos karakterek életeibe kapunk röpke betekintést, de végül az egész egy kerek történetté, egy életképpé áll össze, mint a gyurma, amiből kiformázták őket.