A bájkeverő

Bedazzled

2016.04.22 HanGa

Meglepően jó film, néhány évente újranézhető. A humora egészen jó, vannak benne remek poénok. A története nagyon ötletes, itt nem az aranyhaltól, hanem az ördögtől kívánhatunk.

2015.06.11 Tomi

Egyik kedvenc filmem Brendon Frasertől. Szerethető, kedves, vicces kis film. Számtalanszor láttam és mindig szórakoztat. Aki nem láttam még nézze meg mindenképp csalódni nem fog benne.

2016.05.08 deneslau

Bírom Brendan Frasert a maga esetlen karakterével, és vicces, sokszor kisfiús stílusával. A Bájkeverő mellett nagy a kontraszt. Frappáns, vicces, aranyos vígjáték, ami gyerekeknek is érdekes lehet mesés, látványos jelenetei miatt.

2015.06.27 drsolomon

Tizenöt éve kétségkívül nagyon jó vígjáték volt, ma is nézhető, de azért vannak hiányosságai. Egy -két erőltetett párbeszédtől és jelenettől eltekintve egész élvezhető.

2015.11.16 tamas84

Nem ez minden idők legjobb vígjátéka, sőt 2000-ben is készültek ettől jobb komédiák, még sem nevezhető rossznak ez a film. A csetlő botló aranyos, de alapvetően vesztes karaktert, Elliotot mintha egyenesen Brendan Fraserre írták volna. Az ördög pedig... Több

2017.07.04 gerda

Régebbi filmek közé tartozik, de még ma is megállja a helyét a többi hasonló film között. Jó kikapcsolódás, vicces jelenetekkel, jókat lehet nevetni rajta.

2016.04.29 nagyniki987

Mesés fantasy , szerethető karakterekkel, vicces jelenetekkel de ugyanakkor megható is mert a film szól a hűségről, kapzsiságról, pénzről és hiúságról. Nagyom jó a körítés,a jelenetek és helyszínek.

2016.11.22 csocsicsoda

Remek a film humora én nagyon bírtam poénokat. És a vége is ütős, elégedjünk meg azzal az élettel amit a gép dobott és mi magunk alakítsuk.

2016.08.23 beus1987

Nagyon jó kis történet, megunhatatlan. Sajnos ma már nem gyártanak ilyet.

2016.06.17 Panna

Hihetetlen film, remek humorral. Brandon Fraser egyik legjobb filmje. A története nekem nagyon tetszik, már vagy 10x láttam.

2016.10.26 malnaturmix

A film ötlete fantasztikus, a maszkmesterek kiváló munkát végeztek, de Branden Fraser játéka sem volt kutya.

2016.07.27 Karolyka

Zeniális vígjáték minden tekintetben. Vicces eredeti a humora és a színészek eszméletlenül jók benne és dögösek, ami nem elhanyagolható tényező egy ilyen filmben. Az ördög jobb keze volt, a dögös barna csaj a kedvencem. zseniális színésznő. De persze Brandon Fraiser húzóneve is kellett a filmnek.

2016.02.25 Kicc

Nem tökéletes, de nagyon élvezhető film. Az alapötlete kreatív, és a megvalósítás is jó. Brendan Frasertől eddig csak vígjátékokat láttam (meg nagyjából fél órát az Utazás a Föld középpontja felé c filmből), de ez a műfaj nagyon jól áll neki. Elizabeth Hurley is remek alakítást nyújtott, príma lett a film!

2015.05.01 Mozi22

Humor, Humor hátán és mindez Brendan Fraser csomagolásban.