A cél szerelmesíti az eszközt...

A cél szerelmesíti az eszközt...

Middle of Nowhere
Videók

Dorian lázadó tinédzser. Gazdag szülei belefáradtak, hogy óvadék ellenében állandóan kihúzzák a bajból, így nyárra a bácsikájához küldik. Dorian állást kap a helyi víziparkban, ahol összebarátkozik a nála idõsebb Grace-szel. Jobban nem is különbözhetnének egymástól, hiszen Grace kitûnõ tanuló, ám az elmúlt években nagyrészt a kistestvérére vigyázott. Grace anyja, Rhonda mártírnak érzi magát, amiért a férje öngyilkossága után megpróbálta összetartani a családot. Ám adósságokba veri magát, ami a lánya továbbtanulását veszélyezteti. Grace-nek 12 hét alatt 12 ezer dollárt kell összegyûjtenie, hogy a továbbtanulását fedezze.

Premier: 2008.09.06.

2018.02.03 juliS

Kedvencre találtam! Nagyon jó film, a szereplőket mintha a való életből válogatták volna össze, annyira életszerű a cselekménye. Vannak benne humoros és szomorú pillanatok, félelem, kitartás, akaraterő, mártírkodás, szerelem, barátság. Ok, ez így elé... Több

2016.07.06 Torres9

Az élet nehézségeinek egyszerű megjelenítése. És talán emiatt olyan élvezhető, semmit sem bonyolít túl, a színészek sem játszák túl a szerepeket, a történetvezetés is egyszerű. Érdemes megnézni.

Mármint nem véletlen a hasonlóság anya és lánya közt. Susan Sarandon és Eva Amurri az életben is ezt a szerepet adták egymásnak.Szerző: Dorkateo

A filmben Eva Amurri édasanyja alakítja filmbeli édesanyját.Szerző: mamiéstöti2