A hálózat csapdájában 2.0

A hálózat csapdájában 2.0

The Net 2.0

Hope Cassidy gyönyörű számítógép-specialista, aki álmai állásáért utazik Isztambulba, ám egyhamar egy körmönfont számítógépes csalás áldozatává válik. Nemcsak a bankszámlájáról emelnek le minden pénzt, de a személyazonosságát is ellopják. Hope szüntelen hajszában, ragyogó elméje és káprázatos szépsége bevetésével igyekszik visszaszerezni a nevét, és kideríteni a rejtélyt. De vajon sikerül-e Hope-nak visszakapnia a múltját, mielőtt a bűnözők eltörlik a jövőjét, vagy örökké a hálózat csapdájában marad?

Rendező: Charles Winkler
Író: Rob Cowan
Forgatókönyvíró: John Brancato, Michael Ferris
Premier (HU): 2006.03.07.

2017.12.27 Deku

Nagyon érdekes pillanatok válogatott össze a rendező ebben a filmben de nekem tetszett. Ez az a fajta film amit bármikor újra bevállalnék és megnézném újra és újra.

2017.12.08 SunnyM

Sok szempontból kívánnivalókat hagyott maga után ez a sorozat, amit bevallok, nem is néztem végig. Egyszerűen elvesztettek, mint nézőt. Pedig én mindenevő vagyok. Azért az elején még volt pár jó ötlet és pár izgalmas rész, de hamar kifújt.

2016.03.03 Stiff

Jó a sorozat zenéje, hangulatos a környezet és a légkör, de az összkép mégsem túl ütős. Igyekszik pörgős akciósorozatnak tűnni, de sajnos nem az. Inkább csak valami langyos lötyögés.

2016.07.03 tbelina29

Igazi tévés unalombomba. Nem csodálom, hogy már a legolcsóbb csatornákon sem játsszák. A főhős nem képes szimpatikus lenni, a történet mondva csinált és kiszámítható, a cselekmény pedig lassú.