Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Deku   2017. 12. 27.

Nagyon érdekes pillanatok válogatott össze a rendező ebben a filmben de nekem tetszett. Ez az a fajta film amit bármikor újra bevállalnék és megnézném újra és újra.

tbelina29   2016. 03. 09.

Igazi tévés unalombomba. Nem csodálom, hogy már a legolcsóbb csatornákon sem játsszák. A főhős nem képes szimpatikus lenni, a történet mondva csinált és kiszámítható, a cselekmény pedig lassú.

Stiff   2016. 03. 03.

Jó a sorozat zenéje, hangulatos a környezet és a légkör, de az összkép mégsem túl ütős. Igyekszik pörgős akciósorozatnak tűnni, de sajnos nem az. Inkább csak valami langyos lötyögés.

SunnyM   2014. 12. 08.

Sok szempontból kívánnivalókat hagyott maga után ez a sorozat, amit bevallok, nem is néztem végig. Egyszerűen elvesztettek, mint nézőt. Pedig én mindenevő vagyok. Azért az elején még volt pár jó ötlet és pár izgalmas rész, de hamar kifújt.