
Vélemények (3)
Eleinte azt hittem a filmről, hogy valójábán csakis XIV. Lajosról fog szólni, viszont nem ez történt, és egy parádés filmet élvezhetünk végig. Jean-Baptiste Lully és Moliére tevékenységeit helyezi előtérbe a rendező. Néhol a zeneszerző és a drámaíró ... Több
Nagyon hangulatos film, annyi bizonyos. Minden esetre nekem az alakítások túlságosan is mesterkéltnek tűntek, ebből kifolyólag pedig az egész dramaturgia is valahogy olyan mímelt. Egyszer meg tudtam nézni, de bennem eléggé nagy hiányérzetet hagyott a film.