A Las Vegas-i lovas (1979)

The Electric Horseman

irongozu   2016. 04. 29.

Szerintem ez egy nagyon szép film, kitűnő színészi alakításokkal. Persze nagyon jó az alaptörténet is. A vágtás jelenetek csodálatosak. Akik szeretik a lovas filmeket, mindenképp nézzék meg.

coyote   2017. 05. 27.

Jane Fonda nekem nagy kedvencem volt mindig is, pláne ha Redforddal láthattam őt együtt játszani. Ez a film azonban szerintem harmatgyengére sikeredett, nem tudom megmondani pontosan mi volta zavaró benne, de azt hiszem egyszerűen csak nem működött igazán ez a koncepció.

bob.007   2014. 12. 26.

Szerintem ez a film halálunalmas, és több ponton is kissé gagyi is. Hiába vannak benne nagy nevek, sajnos még ők sem tudták igazán megmenteni ezt a koncepciót. Bár egyszer érdemes megnézni, ettől függetlenül azonban teljesen felejthetőnek gondolom.