A lélek útja

Taking Chance

2021.03.25 elekm90

Jó film, bár enyhén szólva sincs túlírva (nem véletlen a mindössze 77 perces játékidő), de Kevin Bacon így is elviszi a hátán. Magát a folyamatot, ahogy egy elhunyt katona hazajut, érdekes volt látni. Néhány jelenetben túlteng az amerikai patriotizmu... Több

2015.05.20 a.edit63

Ez a fim nekem unalmas és erőtlen és sajnos tele van Amerika "hősiesség" dumájával. Gyenge film, de Kevin Bacon nagyszerű alakítást nyújt benne, nagyszerű színész!

2015.11.12 veress75

Az elesett katonák iránti tiszteletről és mint ilyen, bármely nemzet bármely háborúja szolgáltathatná a háttért hozzá. Érzelgősnek érzelgős a film, de nem hiszem, hogy ebben az esetben ez olyan nagy hiba lenne és pontosan ez is volt a lényege.

2015.10.23 Mano35

Főleg érzelmileg egy erős és kemény film. Megfogó magával ragadó. Kevin Baconnek Testhezálló a szerep nagyon meggyőzően alakít benne, Mintha rászabták volna.

2017.01.08 vesztingerkitti

Kicsi Vontatott de a maga nemében jó film. Kellő hangulat kell hozzá hogy élvezni tudjuk. Ha az megvan, akkor garantált a siker. Hiteles, és egyedi stílusú, kicsit elvont film. Nekem tetszett! :-)

2015.10.26 Manyi

Sablonos háborús akciófilm de azért vannak benne feszült jelenetek. Egyszeri nézésre izgalmas és szórakoztató de azért nem tartozik a kategória legjobbjai közé.