A mi drága kisfiunk

Meat Loaf
Moon Bloodgood
Alan Tudyk
Maria Bello

Bill és Kate középkorú házaspár, a tizennyolc éves fiúk, Sammy egyetemre jár. A kapcsolatuk valójában nem több puszta formalitásnál, mindketten a munkájukba temetkeznek, nincs idejük sem egymásra, sem a gyerekükre. Egyik nap sokkolja őket a hír, miszerint Sammy lövöldözni kezdett az egyetemen. Több ember életét is kioltotta, mielőtt végzett önmagával. Bill és Kate képtelen felfogni a történteket, hogyan tehetett ilyet a fiúk. Miközben megpróbálnak választ keresni minderre, a családjukhoz menekülnek, akik talán képesek segíteni a tragédia feldolgozásában.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2012.07.29.

2019.02.03 Timcsi

Ha picit is belegondoljuk magunkat a történtekbe brutális lehet egy ilyet megtudni a saját gyerekének az embernek. Nem egyszerű történet.

2018.11.24 indingo

a nap véleménye

Mennyire ismerjük a gyermekünk?

Sok hasonló témájú film készült már, ahol egy iskolai lövöldözés a téma. A mi drága kisfiúnk az igényesebb filmek közé tartozik. A történetet az elejétől kezdve körüllengi valamilyen megmagyarázhatatlan feszültség, amelyhez hasonlót én korábban a Bes... Teljes kritika

2019.01.09 Bazzzsi

Belegondolni is borzalmas egy milyen helyzetbe. Ezt a feszültséget és érthetetlenséget nagyon jól hozta a film.

2018.11.04 VvV

Nagyon megrázó történet, teljesen a csontokig hatol. Kőkemény dráma, felfoghatatlan.

2018.08.28 Lonka

Brutálisan jó lélektani dráma. Eléggé megrázó film. Nem egy szokványos iskolai lövöldözéses történet.

A film összbevétele 77 247 dollár volt (imdb.com).