A mi drága kisfiunk

Beautiful Boy

2019.02.03 Timcsi

Ha picit is belegondoljuk magunkat a történtekbe brutális lehet egy ilyet megtudni a saját gyerekének az embernek. Nem egyszerű történet.

2018.11.24 indingo

a nap véleménye

Mennyire ismerjük a gyermekünk?

Sok hasonló témájú film készült már, ahol egy iskolai lövöldözés a téma. A mi drága kisfiúnk az igényesebb filmek közé tartozik. A történetet az elejétől kezdve körüllengi valamilyen megmagyarázhatatlan feszültség, amelyhez hasonlót én korábban a Bes... Teljes kritika

2019.01.09 Bazzzsi

Belegondolni is borzalmas egy milyen helyzetbe. Ezt a feszültséget és érthetetlenséget nagyon jól hozta a film.

2018.11.04 VvV

Nagyon megrázó történet, teljesen a csontokig hatol. Kőkemény dráma, felfoghatatlan.

2018.08.28 Lonka

Brutálisan jó lélektani dráma. Eléggé megrázó film. Nem egy szokványos iskolai lövöldözéses történet.

2018.10.13 nikla113

A téma szerintem egyszerűen telitalálat. Csak épp valahogy az egész felvezetése, dramaturgiai kuszasága, a karakterek néha logikátlan viselkedése nagyon ellökött tőle. Nagyon nagy kár érte szerintem.

2015.02.08 Henk

Elképesztően ütős volt, engem nagyon szíven talált, szinte együtt sírtam a szülőkkel, ez valami nagyon rideg alkotás. Mindenképpen látni kell, mert ilyen élethelyzeteket nem élünk (szerencsére) át minden nap.