A Názáreti Jézus

Jesus of Nazareth

2023.02.05 Eszter 79

Jézus élete

A legszebb, leghitelesebb Jézus életéről készült film. A nem létező kalapomat emelem meg Franco Zeffirelli előtt. Isten áldja a munkájáért, akárhol is van most.

2021.07.09 Kósa Bence

Nagyon szép film. Remekül bemutatja Jézus életét, Júdás árúlását, az utolsó vacsorát, Jézus keresztre feszítését és feltámadását. Sajnálom, hogy kevésbé ismert.

2018.07.12 vitto

Hitelesen és érzékenyen dolgozza föl a tradicionális fölfogást Jézus születéséről, keresztre feszítéséről. Nagyszabású alkotás, fantasztikus színészi gárdával.

2015.01.23 totykos

Nagyon szép film. Sok információt dolgoz föl, informatívan leíró, de patetikus és naiv is. Mégis az összes földolgozás közül ez tetszik a legjobban, minden húsvétkor megnézem. Grandiózus produkció.

2015.05.01 dps

A Bibliához hasonlóan, Franco Zeffirelli epikus, nagyszabású tv-filmjére is gyakran csak kisebb darabokban emlékezünk, egy-egy elkülönült részre, semmint teljes egészére. Ha egészként vesszük a filmet, akkor akár a legjobb valaha is elkészített Jézu... Több

2015.02.19 gotencha

Csodálatos film, mely Jézus életét jeleníti meg, összesűríti az Újszövetség lényegi mondanivalóját. Csodálatos rendezés és színészi játék, már rengetegszer megnéztem.