A nevem Earl

My Name Is Earl
Képek
Videók

2019.02.05 vyctoria79

Az amerikai "kis ember" élete. Remek karakterekkel, valamint azokat megformáló remek színészekkel. Bármikor újra tudom nézni, nagyon sajnáltam amikor abbahagyták a további részek gyártását.

2017.08.22 Deku

Néha akad benne fárasztó pillanat és lehúzó rész, viszont összességében nagyon kedvelhető sorozat. Imádom Earl karakterét és Randy-t is. Tartalmas és tanulságos története van.

2017.04.19 bgnz367

Én először a tévében láttam ezt a sorozatot és azonnal megfogott. Earl nem mindennapi élete a leköti az embert és végig izgulja, hogy érje már valami szerencse. Szerintem szerethető sorozat, sokat lehet nevetni rajta.

2019.01.07 szabomarc

Kifejezetten tetszett az alaptörténet, szerintem jó ötlet. A színészi játékokkal meg a párbeszédekkel már kevésbé voltam elégedett, de szórakoztató volt összességében.

2017.11.21 baalint

Nekem nagyon lehangoló. a sztori sem tetszik. a színészek sem a legjobbak. Van benne egy cuki kutya,már nem tudom a nevét de ő a legjobb, csak miatta 2* :)

2017.12.13 nagysar

Vicces a koncepció, amin a sorozat alapul, a főszereplő ugyanis rájön, hogy létezik egy karma dolog és elkezd listát vezetni rossz tetteiről (van bőven). Minden részben megpróbál egyet kihúzni és helyrehozni, kisebb-nagyobb sikerrel. Nekem tetszett, már csak azért is, mert valami új a sok klisé között.