A nyomorultak

Les Misérables

2017.01.07 des.tiny59

Szörnyű lett, hogy ilyet kiadhatnak. Nem is tudom, hol kezdjem. Először is, ez a film borzalmasan gyenge és unalmas. Szerintem lett volna benne fantázia csak, ezt a készítők nem tudták olyan módon megfogni ahogy azt illett volna és ezáltal szerethetetlenné tették az egészet.

2015.10.02 hawaiipizza

Kellemetlen operatőri munka, a színészek nem tudnak énekelni, a borzalmas rendezői döntések egyszerűen tönkre teszik a filmet. Nem ajánlom!

2015.05.21 Sissy

Nagyszerű film, elképesztően tehetséges színészekkel. Gyönyörű díszletek, csodálatos dallamok. De ha az ember tényleg felejthetetlen élményt akar,menjen el színházba és ott nézze meg a filmet. Nekem volt szerencsém a Miskolci Nemzeti Színház előadásában látni a művet és teljesen más élményt nyújt élőben!

2016.04.25 Macko

Nagyon megragadó a Nyomorultaknak ez a modern feldolgozása. A szereplők karaktere is tetszett, jól alakítanak. A története magával ragadó és a színészek szereplése profi, meggyőző! Érdemes megnézni, profi dráma!

2016.07.29 byebyepuppy

Egyik kedvenc musical-em/korabeli filmem! Russel Crowne kiváló színész, kedvenc filmem tőle! És "Borat" is nagyszerűen játszik benne, és egész jó hangja van neki is. A történet természtesen zseniális, ahogy a film is.

2015.05.02 th13f89

Nekem tetszett, főleg a zene miatt, de amiatt nagyon, ha nem musical lett volna, szerintem meg sem nézem. Jó színészeket válogattak, a legjobb szerintem Russel Crowe, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó hangja van, de két szóló része is fantasztikus volt.

2015.02.08 orsi82

Ha a színházba kellett volna végig néztem,biztosan más véleményen lennék. Szeretem a musicalaket,de végig hallgatni egy másfél óra éneklést nekem sok. Ehez képest filmben tetszett,sőt jobban mint az eredeti. Sokan fordítva látják,de hát nem vagyunk e... Több

2015.02.03 baloghadyka

Borzalmasan gyenge és erőltetett film, nagyon nem jött be. :(

2016.03.22 jazzy

A filmnek talán az egyik üzenete az lenne, hogy a tragédiákhoz együttérzés kell, nem ítélkezés. Bár így tehetnék én is ezzel a filmmel... A történet már maga gyomron rúgna, de ebben a filmben nagyon lassan, nagyon sokszor, csupa közeliben teszik ezt,... Több

2015.02.10 szbabus89

Jó feldolgozás, a szereposztást is jól eltalálták szerintem. Hugh Jackmannek remek hangja van.

2015.02.04 Drein

Jó feldolgozás. Bár nem számítottam arra, hogy végig énekelnek a filmben, de engem nem zavart. A színészi alakítások kiemelkedőek. És a látványvilág is jól volt ábrázolva.

2015.10.20 Graci

Nagyon megszerettem ezt a musicalt a film miatt. És nagyon tetszik, hogy élőben énekeltek, hiszen így sokkal hitelesebb az egész és jobban átjön a mondani való.

2020.03.06 Valéria

Les Misérables

Fantasztikus! Amit ki lehetett hozni egy ilyen musical filmes feldolgozásából, azt ki is hozták. A színészékkel (főként) és a képi világgal nem voltam mindig teljesen elégedett, de a téma és a dalok számomra megunhatatlanok, és ilyen téren nem kellett csalódnom, így pedig bőven megérte. Gyönyörű, édes-bús történet, nagyon komoly az alapvető téma, és a film szépen is viszi végig.

2016.02.19 airbus

Az eredeti film rajongói szét fogják tépni a filmet, sok sikert nekik hozzá. Miközben telt az idő már én is legszívesebben a hajamat téptem volna. Hooper vállalkozása ezer sebből elvérzett, és a legnagyobb áldozatai a színészek voltak, akik bár nagyon igyekeztek, aligha tudnak túllépni a rendezés silányságán.