
Vélemények (3)
Láttam a filmet magyarul a Filmbox tv-csatornán (UPC) többször is. A szovjet filmek soha nem voltak képesek egy jó idő után a második világháború szereplőit mindkét oldalon humorosan ábrázolni (francia/német). Talán még a magyarok a "Tizedes és a töb... Több
Nem igazán tudtam ráhangolódni a filmre, pedig ez a fajta humor nekem igazából mindig is bejött. Ennek ellenére mégis egy kissé erőltetettnek és idétlennek éreztem, amolyan régi vágású ripacskodásnak.