A suttogó (Lovakkal suttogók)

A suttogó (Lovakkal suttogók)

The Horse Whisperer
Robert Redford

A 14 éves Grace MacLean (Scarlett Johansson) súlyos sérüléseket szenved, amikor baleset éri versenylova, Pilgrim nyergében. Grace édesanyja, Annie (Kristin Scott Thomas), az ambiciózus magazinszerkesztõ rájön, hogy lánya és a ló sorsa elválaszthatatlanul összefonódik. Ezért lányával és a lóval azonnal Montanába utazik az egyetlen suttogóhoz, Tom Bookerhez (Robert Redford), akinek különleges képessége van a lovak gyógyításához. Ám amíg Tom azon fáradozik, hogy helyrehozza a kislány és a ló összetört életét, Tom és Annie egymásba szeret.

Rendező: Robert Redford
Író: Nick Evans
Forgatókönyvíró: Eric Roth, Richard LaGravenese
Premier (HU): 1998.10.08.

2019.08.28 indingo

Tipikusan az a film amire valahogy lelkileg rá kell hangolódni és akkor egy jó érzéssel állhatunk fel a képernyő elől, persze ha előbb olvastuk a könyvet akkor csalódást okoz. Robert Redfordnak fantasztikusan áll ez a szerep amit hitelesen és életszerűen alakít.

2017.10.23 Deku

Karcsú volt a filmnek a története és ezáltal a színészek sem voltak túlzottan jó formában. A jó filmek között ez nálam nem szerepel sajnos. Nekem ez a történet nem jött be.

2016.10.11 TribeBubu

Kicsit tartottam ettől a filmtől, mert a műfajok között ott van a romantikus is. Számomra ez a szerelmi szál rombolja is az élményt, nem is kicsit. De azt leszámítva kiváló dráma. A lovas felvételek nagyon profik. Pacsi az idomároknak és az állataikn... Több

2015.05.22 Sniper

Robert Redford nem csak színészként állja meg a helyét a filmesek között, de rendezőként is egész jól teljesít. Én kifejezetten szeretem a rendezéseit. Ez a film nagyon szubjektív, kissé vontatott ugyan a történetmesélés, de ezt remekül kihasználta az egyes szereplők közti kapcsolatok lefestésére.

2015.02.05 keepingboy86

Az állatos filmek és a dráma kedvelőinek bátran ajánlom, szép film lett, klasszikus.

Sharon Stone szerette volna eljátszani Annie MacLean szerepét. Szerző: rbernadett

Lucas Black visszalépett a szereptől miután azt várták tőle, hogy változtasson az akcentusán. Szerző: rbernadett

Ez volt Jeanette Nolan utolsó szerepe. Három héttel a film bemutatása után hunyt el. Szerző: rbernadett

A női főszerepre Emma Thompson is szóba jött. Szerző: rbernadett