Kirekesztve

The Outsider
Mirci
Naomi Watts
Naomi Watts

A bájos Rachel Yoder családjával abban a hiszemben él, hogy ha megtartják törvényeit, Isten megsegíti őket a bajban. Az egyház szigorú előírásait azonban nem könnyű betartani, ha még a zene is tilos. Rachel egy birkafarmon él Montanaban, ahova apja hozta el őt pár éve, mivel meg volt… Több

Rendező: Randa Haines
Forgatókönyvíró: Penelope Williamson, Jenny Wingfield
Premier (HU): 2006.06.27.

2022.10.01 BÉLA

Szuper

Hát ez igen jó film volt.

2019.01.02 Berto49

Szerelem a Vadnyugaton

Egy rokon ajánlására néztem meg a filmet, bár a western nem tartozik a kedvenc filmműfajaim közé. Továbbra sem lesz az. Laza, ebéd utáni, bóbiskolással tarkított filmnézésre való, főleg a gyengébbik nem képviselőinek. A vallási közösség elnevezése körül sok téves megjegyzés olvasható a filmes fórumokon. Utánanéztem: konzervatív mennonitákról van szó. Érzelmes, sőt mondhatni érzelgős történet, nem akarom sértegetni a rendezőnőt, (Randa Haines), de a filmen meglátszik, hogy Penelope Williamson könyve alapján nő vezényelte le. A férfi nézők Naomi Watts Rachel alakításában találhatnak szórakozást, a hölgyek meg ábrándozhatnak Tim Daly kemény, de ugyanakkor érző szívű figurájáról.

2015.03.15 quentin

Két különbözpő világ találkozásáról szóló majdnem western. Igaz, hogy pont a tűzpárbajos jelentek a gyönge pontjai, de nem tehetek róla, nekem bejött.

2015.10.11 Mirci

Kiváló, annak ellenére, hogy ez egy romantikus western. Nem várt sikert aratott nálam. Négypontos.

2017.03.06 Vass Ágnes

Szeretném megnézni,de hiába próbálom a szemre kattintást,nem indul! Mit csináljak!