A túlélők

A túlélők

The Survivors

Donald Quinelle épp kereskedelmi igazgatói posztról álmodozik, amikor főnöke papagája közli vele a hírt: ki van rúgva. Ugyanezen a szép napon Sonny Paluso végignézi, amint kedvenc benzinkútja a levegőbe repül. A két szerencsétlen fickó egy New York-i kávézóban talál egymásra, ahol is véletlenül lefegyvereznek egy banditát, Jack Locke-ot. Donald és Sonny egy csapásra médiasztárrá válnak. A népszerűség azonban nem tart sokáig, ráadásul Jack egy adminisztrációs tévedés folytán kiszabadul, és üldözőbe veszi elfogóit.

Premier: 1983.06.22.
Jerry Reed

2017.11.24 michal

Nem igazán tetszett a film, egy picit unalmasnak és idétlennek találtam, nem mondom borzalmas, mert érezhetően remek színészek dolgoztak benne, ennek ellenére szerintem ez eléggé félresikerült.

2016.04.15 irongozu

Teljesen értelmetlen, gagyi filmecske. Mintha valami magyar szuperprodukciót néztem volna. De azért jó volt látni a két ma már nem élő legendát, bár a borzalmas sztorit ők sem tudták teljesen feledtetni.

2017.05.29 Rajkó

Kicsit kételkedtem benne, hogy Walter Matthau és Robin Williams kettőse fog-e tudni működni a filmben, de azt kell mondjam, hogy egész jól működik. Nem kifejezetten vicces a film, a poénjai szerintem annyira nem ülnek, ennek ellenére én jól szórakoztam.