Egy fiatal orvos feljegyzései (Egy ifjú orvos feljegyzései és más történetek)

Egy fiatal orvos feljegyzései (Egy ifjú orvos feljegyzései és más történetek)

Mihail Bulgakov novelláiból készült az abszurd, fekete humorú sorozat, amely egy fiatal, pályakezdő orvos elképesztő kalandjait követi nyomon, aki a távoli városka kórházában kezd dolgozni 1917-ben, a bolsevik hatalomátvétel idején. Főszerepben Daniel Radcliffe és Jon Hamm.… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2012.12.06.

1. évad (2012) - 4 epizód
2. évad (2013) - 4 epizód
Daniel Radcliffe
Jon Hamm

2018.12.10 Bendegúz

Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de szerintem ennek a filmnek egyszerűen nagyobb a füstje, mint a lángja. Jól néz ki a film, ez tény, de dramaturgiailag egy kissé kuszán volt felépítve, na de annyi baj legyen. :)

2017.11.22 Zsceeeka

Nagyon megszerettem a sorozatot, kár, hogy csak 2 évad ( azaz 8 epizód ) van belőle. Szeretem ezt a fajta humort és Bulgakovot is bírom, a színészek jók, a látvány jó és a zene is hangulatos.

2015.05.12 bocerkaa

Nagyon tetszett az egésznek ez az oroszos, rideg hangulata, viszont a történet engem egyszerűen önmagában nem tudott volna lekötni. Ez nem biztos, hogy rossz, hiszen mindez elég is lenne, hogy egy jó film legyen, csak egy kicsit hiányérzetem van belőle emiatt.

Daniel Radcliffe első tévés főszerepe. Szerző: hp

Az eredeti tervek szerint egész estés film készült volna a történetből, de az alkotók végül a sorozat változat mellett döntöttek. Szerző: hp