Anthropoid

Anthropoid

2023.07.20 Szentgróti Patrik

Nagyon erős film! Jól összerakott darab! A színészek is nagyon jók, csak ajánlani tudom a filmet! Tipikus az a film, amiről megnézése után napokig beszélne az ember!

2017.12.10 Deku

Tutira a legjobb lett, nem pont ezt gondoltam volna az elején de épp ettől lett számomra különleges. Hihetetlen módon lett bitang tökéletes és erős a film. Egyenesen kuriózum.

2018.01.28 HercegPeter

Szeretem a történelmi filmeket és ez kifejezettem tetszett. Ami a legfontosabb, hogy történelmileg is hiteles, már amennyit tudok erről az eseményről. Az eleje kicsit unalmasabb, de a karakterek megismerésének szempontjából fontos. Valószínűleg minde... Több

2017.06.01 Berto49

A cím magyar jelentése: emberszabású majom, emberhez hasonló lény. Gondolom Heydichre érti, mert: az igaz történeten alapuló filmdráma főhőse két csehszlovákiai katona (Josef Gabčik  Cillian Murphy, és Jan Kubiš), akiket Reinhard Heydrich, az SS fő... Több

2022.06.29 pj19

Zseniális film. Zseniális színészi alakításokkal! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nézzétek meg bátran!

2016.12.28 Kaslerka

Jó film, tetszett, de szerintem sok volt neki a 2 óra. Az elején kicsit lassan indul a történet, de a közepétől felpörögnek az események. Egyszer mindenképp megéri megnézni.

2017.10.14 matyas

Mindeképp ajánlanám először megnézni a cseh Atentát filmet. Ugyanezt a tematikát dolgozza föl, talán még kicsit jobban is, a kettő film együtt ad egy kerek egészt.

2018.08.11 rttrenato

A film címét máshogy ismerem és filmezz.eu-n is így találtam rá: Himler agyát Heidrichnek hívják(HhHH) ,és a filmben is így van az elején.Nagyon nagy alkotás.