Apád-anyád idejöjjön!

The Parent Trap

2018.04.22 Plisetsky

Egy örök film, ami mondhatjuk, Lindsay Lohan pályájának kezdete volt. Egy bonyolult család, amelyet 2 iker akar helyreállítani sajátos módszerrel. Ennek a filmnek megvan a maga bája és humora amitől ilyen kellemes lesz :)

2015.06.27 drsolomon

Frappáns, szerethető történet, könnyed szórakozást nyújt. A modern két lotti történetét nagyon jól adja elő Lindsay Lohan. Főként gyerekeknek igazi csemege.

2017.02.02 tilino

Lindsay Lohan és Dennis Quaid klasszikus vígjátéka, eredeti humorral, és kedves jelenetekkel. A hangulata kellemes, vicces és szerethetőek a színészek. Megható és találó a befejezése. Jó a rendezés és a szinkronhangok is.

2018.03.18 hackerjulcsi

Érdekes film, gyerekként tetszett. Azt gondolom, hogy ez egy szuper Két Lotti adaptáció, a kislányok is nagyszerűen játszanak a filmben. Ötletes és szórakoztató.

2017.04.18 jozsagabri

Bár nem mostani film de mégis örök kedvenc mert nagyon jópofa benne a két kis csaj. Nagyon jó a humor és klasszak a jelenetek, jól összerakott vígjáték, maradható élmény. :-)

2017.10.06 orlandooo

10/10 nagyon jó film, bár mikor először láttam nem is tudtam,hogy ilyen is megtörténhet..:D Jó

2015.02.28 csokiii

Nagyon aranyos film, jó feldolgozása a Két Lotti-nak. Izgalmas és nagyon vicces.

2015.09.14 feri1

Ha engem kérdeztek, ez a világ legaranyosabb filmje. Imádom minden egyes percét, és akárhányszor végig tudom nézni. Pontosan az az ember lelkét simogató aranyos vígjáték, amire akkor van szükség, ha egy kicsit ki akarunk szakadni a világból és valami szívmelengetőt akarunk látni.

2023.04.29 Juli@

Soha nem unalmas, látni kell!

2015.03.31 epeeer

Nagyon jó feldolgozása a Két Lotti-nak. Vicces és izgalmas, mindenkinek ajánlom!!! Itt még Lindsay Lohan is bájos volt, aztán ami utána jött, azt már mindenki ismeri.

2019.10.13 Charvi30

Elképesztő, hogy a kis Lindsay milyen "karriert" futott be később. Itt még egész kis ártatlannak látszik. Na mindegy, nem volt rossz ez a film, bár az sokat elmond az amerikai filmkészítésről, hogy ez egy hatvanas évek (vagy mikor) körül készült film... Több