Ráncok

RókaÚr   2015. 11. 18.

Soha eszembe nem jutna nyugdíjasokról animációs filmet készíteni, de örülök hogy Ignacio Ferreras-nak eszébe jutott. Zseniális, csöppet sem unalmas, szomorú, de aranyos is. Nagyon tetszett.

mártilány   2015. 03. 13.

Animációs film egy nyugdíjas otthonról? Volt némi kételyem, de örülök, hogy megnéztem, nagyon kellemesen meglepett. Érzékeny és örök érvényű témát boncolgat, az idősek és nyugdíjasok elmagányosodása a civilizált világ össztársadalmi problémája. Teli van érzelmekkel és azt hiszem, elérte a célját, mélyen elgondolkodtam és pár perc után felhívtam a nagyszüleimet... és csevegtünk egy jót. Ami a leginkább ütött: valóban egy animációs film kell ahhoz, hogy jobban odafigyeljünk az idősekre :(