Arthdali krónikák

Arthdali krónikák

Aseudal Yeondaegi

A drámasorozat mitikus hősökre és megpróbáltatásaikra koncentrál.

(Nagy Levente)

Rendező: Won Suk Kim
Forgatókönyvíró: Yeong-hyeon Kim, Park Sang Yeon
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2019.06.01. | Netflix (2019.06.02.)

1. évad (2019) - 6 epizód
2. évad (2019) - 6 epizód
3. évad (2019) - 6 epizód

2023.11.09 Greta

Az új 12 rész

Akinek tetszett a Netflixen a sorozat, annak jó szívvel ajánlom a Disney+ neve alatt megjelent újabb 12 részt is. Izgalmas, fordulatos, szövevényes, sok akcióval. Szép ívű történetet ad ki az előző évadokkal. Nem könnyű megbirkózni a nézőnek a két főhőst játszó színész lecserélésével, de megéri túltenni magunkat ezen. Tanya most is gyönyörű és méltóságteljes. Az ikerpárt alakító új színész sem rossz, de a róka ábrázatával jobb Saya, mint Eunsum. Nagy szerencse, hogy a többiek maradtak, Tagon és Tealha párosa ismét kiemelkedő. Lehet kifogásolni a költségvetést, vagy a trükköket (én nem teszem), de ez egy sodró lendületű, jól kidolgozott, az elménket-szívünket megtöltő alkotás. És még meztelenkedni sem kell benne, hogy érdekes legyen.

2022.09.20 JRD

Egy remek fantasy, mely nemcsak szórakoztató és elgondolkodtató, hanem (figyelembe véve a nemzetközi nézőket) magyarázatokkal is ki van egészítve. Maga a történet fordulatos és kifejezetten érdekes. Intrika, háború, tömeggyilkosság, politika, varázsl... Több

2021.01.17 Benyó

Koreai fantasy

Nekem nagyon tetszett ez is. Aki szereti a fantasyket, a jelmezes sorozatokat, annak ajánlom.

2022.07.24 Kamvik

Nagyon jó, kár, hogy a vége befejezetlen. Állítólag jön a folytatás, de sajnos nem ezekkel a szereplőkkel.

Arthdali krónikák címmel fut a Netflixen magyar felirattal.Szerző: Teemeah