Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén (1988)

Mujeres al borde de un ataque de nervios

matynero   2017. 06. 04.

Nekem Antonio Banderas karaktere tetszett a legjobban, szerintem rettenetesen jól el lett találva. A film nagyon hangulatos és szórakoztató, ugyanakkor nem komolytalan. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

roboka   2015. 02. 09.

Carmen Maura csodálatos alakítása Almodovar szürrealisztikus látásmódjával. Csak ajánlani tudom!

Zsombi   2015. 10. 29.

Hát, valahogy én is az idegösszeomlás szélére kerültem mire végig néztem a filmet. Szerintem egyszerűen szörnyen kiszámítható. Oké, megvan a szépség, ahogy a történet felvázol néhány mélyebb megközelítést az emberi kapcsolatokról, de nekem ez valahogy kevés volt.

Julieta Serrano

2004-ben Steven Jay Schneider csinált egy listát, amibe ez a film is beletartozik , címe a listának: 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz.

(Norbi)