N/A

Attack

Ebben a nem annyira távoli, de annál különösebb jövőben egy bénulás következtében új esélyt kap egy kiváló katona.

(BRANTON)

Ország: India
Premier: 2022.01.26.

2022.06.15 BRANTON

Indiai adrenalinbomba

Jelen filmünk teljesen ismeretlen a magyar közönség számára, sőt talán csak a világ egy kis szelete ismeri. Persze,egy új filmről van szó, de akkor is borzasztóan népszerűtlen. A tegnapi napon böngésztem az interneten, pontosabban az opensubtitles nevezetű oldalon, ahol feliratot kerestem egy másik filmhez. Ott akadtam ennek a filmnek a címére. Rögvest megkerestem a filmet, egy nagyon mélyen eldugott torrent oldalon meg is találtam. Film letölt, felirat letölt, lássuk a mozit. Történetet nem akarok ismertetni, mert egyrészt nehéz nem spoileresen beszélni róla, másrészt a kedves olvasót minimum annyival szeretném megtisztelni, hogy nem árulok el semmit a sztoriból. Egy átlagos akció-scifi felállásról van szó. A sztori sablonos, de kellemes. Egy 115 perces moziról van szó, ami egy percig sem unalmas. Nehéz újat mutatni ebben a műfajban, hiszen az amerikaiak szinte már mindent ellőttek. Nem számítottam semmi jóra, ehhez képest,sorra kellemes meglepetések értek. Az akciójelenetek koreográfiája pazar, az egész film vizualitását tekintve pedig nem hogy indiai szinten kiemelkedő,hanem bizony sok-sok hollywoodi filmet maga mögé utasít. Sőt,az elmúlt években kevés ilyen jó akciófilmet készítettek. Nem egy világmegváltó alkotás, az szent, de remek szórakozás. Ráadásul bizonyos pontokon, még a dráma is működik, ami engem baromira meglepett. Eddig az év egyik legjobb akciómozija.

Hackerville
Hol nézheted: SkyShowtime