Téboly

Russell Crowe
Caren Pistorius
Caren Pistorius
Russell Crowe

Rachel Hunter (Caren Pistorius) egy frissen elvált, egyedülálló édesanya, aki New Orleans-ban neveli 15 éves fiát, Kyle-t (Gabriel Bateman), miközbe volt férje őrizetben van. Egy napon, amikor fiával az iskolába tart, Rachel a sűrű forgalomban elveszti a türelmét, és bevág egy autó elé. A… Több

Premier (HU): 2020.09.10. | Telekom TVGO (2021.07.20.)
Forgalmazó: Vertigo

2024.03.14 Zoltán383985

Kattanás

A filmet megnéztem. Korábbi fórumokat olvasva hasonlóra számítottam, mint az Összeomlás Michael Douglasszal. Ott az emberünk minden szituációt higgadtan kezd kezelni, majd elfogy a türelme. Ebben a filmben pedig egy esemény van. A nőnek megmutatni, milyen is igazán a rossz nap. Nagyon pörgős a film, Russell Crowe már az elejétől fogva hozza a bekattant figurát. Végig érezni rajta a feszültséget, nagyszerűen alakít. A végén sem fogja vissza magát, az a jelenet tetszett a legjobban, amikor a fiúval hadakozik. Nagyon jó film, sajnos a való életben is lehetnek ilyen emberek az utakon, akik egyszer csak bekattannak. De talán ilyen végkifejlet – mint a filmben – nem lesz...

2020.08.22 HE7EDIK

Már a kezdés megadja az alaphangulatot, az utána következő utcai kamerás videók pedig alátámasztják mindazt, amit a film próbál sugallni: hogy bizony ebben a túlpörgetett világban bármikor, bárki, bárhol bekattanhat, főleg aki ráadásul még gyengébb i... Több

2020.10.02 indingo

Erős film volt, de valahogy nem volt hihető a története. A palit már az első ámokfutása után le kellett volna kapcsolni, erre hagyják tombolni.

2021.02.07 Eastern79

Russel megőrül

Russel Crowe elképesztően kövér, a film pedig elképesztően agresszív. Enélkül is nyilvánvaló, milyen őrült világban élünk, és ezenkívül nincs semmi mondanivalója a filmnek, szimpla mészárszék, ráadásul unalmas.

2021.06.14 dandelion1983

Nem tökéletes a film, de izgalmas, engem végig lekötött, még a levegőt is visszatartottam közben. Nekem tetszett.

A film összbevétele 42 831 465 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 56 574 370 forintot termelt. A hazai mozik összesen 56 574 370 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film körülbelül 33 millió dollárba került, és eddig (2020 szeptembere) összesen 25 970 500 dollárt termelt világszerte.Szerző: Hámori Balázs

A film a legnagyobb sikereit a főszereplő, Russell Crowe szülőhazájában, Ausztráliában érte el, ahol 1,24 millió dolláros bevételre tett szert.Szerző: hp

A film forgatása 2019 nyarán zajlott Kennerben és New Orleansban. A munkálatok szeptemberben értek véget.Szerző: hp

A film mozis premierjére a koronavírus miatt Németországban került sor.Szerző: hp

Értékelés: 6.5/10
(2020. 09. 11.)
Még a csúnyább logikai bakikat is elnézzük a forgatókönyvnek, ugyanis a Téboly tempója és Crowe energikus játéka többnyire feledtetni tudja velünk őket. Több

(2020. 09. 21.)
Russell Crowe-nak eldurran az agya
Noha az alapanyag nem új, mégis nagyon izgalmasnak tűnt a Gladiátor sztárjának legújabb munkája. Ráadásul, minden tekintetben hatalmas a szerepben, így Russell Crowe élete egyik legkiválóbb alakításában tombolhat a vásznon. Több