A távolban (2020)

Away

vadmeggymag   2020. 09. 20.

Nem rossz sorozat, a színészek jók, de az egész túlságosan érzelgős, kiszámíthatóak a karakterek, és sajnos van benne egy pár hiteltelen/hihetetlen dolog. (pl. ki tartja elképzelhetőnek, hogy egy ilyen expedícióra olyan űrhajóval mennek, amin nincs l... több»

zádor   2020. 09. 06.

Nem valami nagy eresztés, ahhoz képest, hogy mennyire beharangozták. A látványa szép, de teljesen hiteltelen, mondom ezt úgy, hogy az űrutazásnak még a közelében sem jártam. :) Mintha nem vették volna a fáradságot, hogy csak egy kicsit is utánanézzen... több»

kissbarna   2020. 09. 05.

Sajnos ez a sorozat egy csalódás volt a számomra. Az még okés, hogy nem is sci-fi, de egyébként is, lassúcska, monoton és a tempója sem volt a helyén. Olyan közepeske, fogjuk rá.

ofszet   2020. 09. 04.

Megmondom őszintén, hogy két résznél tovább nem bírtam. Rettenetesen unalmas, vontatott, a trailer alapján valami egészen másra számítottam. Nagy csalódás.

Hilary Swank

A sorozat első epizódját az Oscar-díjas Edward Zwick (Szerelmes Shakespeare) rendezte.

A széria történetének alapjául Chris Jones az Esquire-ben megjelent cikke szolgált.

A Netflix 2018. június 10-én jelentette be hivatalosan, hogy berendelte a 10 részes első évadot.

A sorozat első évadának forgatása 2019. augusztus 26. és 2020. február 5. között zajlott Észak-Vancouverben, Kanadában.