Az a kritikus hat fok (2008)

Six Degrees Could Change the World

Berto49   2017. 07. 09.

Belegondolni is szörnyű, hogy ez a dokumentumfilm majdnem tíz évvel ezelőtt készült. Azóta csak rohamosan rosszabbodott a helyzet. Az emberiség elősegíti a Föld, és ezzel együtt a természeti környezet lakhatatlanná válását. Mi magunk alatt vágjuk a fát! És akkor az USA ki akar lépni a Párizsban elfogadott széndioxid csökkentési egyezményből, arra hivatkozva, hogy számukra az túlságosan drága. Az nem fog sokba kerülni, ha amerikai állampolgárok százezrei és velük együtt sok más nemzetbeli ember az éhhalál szélére kerül? Milliók halhatnak szomjan! A globális felmelegedést minden áron MEG KELL AKADÁLYOZNI!