Meghurcolt ártatlanság

Meghurcolt ártatlanság

Ordeal by Innocence

A paleontológus, Dr. Arthur Calgary ellátogat az Argyle családhoz, mert egy véletlen folytán hozzákerült Jack Argyle notesze, és szeretné visszajuttatni a jogos tulajdonosnak. Időközben azonban kivégezték a férfit felesége meggyilkolásáért. Dr. Calgary úgy véli, kezében van a bizonyíték a férfi ártatlanságára.

(Archívum)

Forgatókönyvíró: Alexander Stuart
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 1986.08.07.

2021.02.04 Tom

Sajnos képtelenség jó képet festeni a filmről. A színészek tehetsége elpocsékolt, a zene abszolút nem illik a képbe és a sztori prezentációja sem a legjobb. Agatha Christie rajongónak tartom magam és általában minden adaptáció tetszik, de ez nem nyerte el a tetszésemet.

2018.02.25 Berto49

Valamelyik hozzászólásomban merészeltem megjegyezni, hogy a "krimi királynője" nem tartozik a kedvenceim közé. Ezért számomra teljesen érdektelen, hogy ki és miért oltotta ki a Faye Dunaway alakította Rachelt életét. Az Argyle család piszkos ügyei se... Több

Ugyancsak "Alibi" címen 2018-ban háromrészes minisorozat készült a regény alapján.Szerző: Berto49

Agatha Christie bűnügyi regénye "Alibi" címen került a magyar olvasók kezébe.Szerző: Berto49