Az éhezők viadala: Futótűz

The Hunger Games: Catching Fire

2015.01.28 saca79

Az első része se fogott meg nagyon és sajnos ez se nem volt olyan nagyon izgalmas számomra.

2015.01.26 devil33333

Ez a rész is nagyon izgalmas volt!! Alig várom már a következőt is

2015.03.31 trngr

Az első rész komor hangulata valahogy elveszett a 2. részben pedig ez vitte a hátán a film felét. Ettől függetlenül egyestés popcorn mozifilm többet nem is kell várni tőle.

2015.02.23 dorika298

Nekem nagyon tetszett! Bár az első része jobb volt szerintem :) remélem lesz még folytatása :) inkább felnőtteknek ajánlanám mint gyerekeknek :D :)

2015.05.03 KingPin

Végre egy jó amerikai blockbuster. Pörgős, nagy nevek, van történet, CGI, minden, ami a szórakozáshoz kell. Popcorn, kóla, és ennyit kapsz, nem többet, nem kevesebbet. Nem olvastam a regényt, annyira nem érdekel, de teljesen jól kikapcsol, amíg nézem... Több

2015.04.06 Kecskex

A film sorozatot kiegészíti ugyan, de a könyv után siralmas a történet. A látvány világ viszont jó lett. Egyszer nézhető.

2015.02.17 Brie

Nagyon tetszett az első 2 része a filmnek. A színészek és a történet izgalmas és változatos. De valahogy nem sikerült felülmúlni az első két részt, a harmadik rész már annyira nagy csalódás volt számomra. Unalmas volt és alig vártam hogy vége legyen.

2017.03.10 mafabfan

Izgalmas, akciókkal teli film, bár kicsit olyan, mintha az elsőt néznéd új ruhákkal és szereplőkkel. Nem különösképpen emlékezetes, de nézhető.

2015.01.27 zsuzsi88

Mivel nagyon megtetszett az első része, muszáj volt látnom a másodikat is. Kicsit sem okozott csalódást, kissé kiszámítható volt a cselekmény, de izgalmas. Nagyon kíváncsi vagyok a 3.részre, sajnos még nem láttam.

2016.01.31 Sziszi

Jennifer Lawrence, Sutherland és P.S. Hoffman jó alakításokat hoznak. Várom a folytatást. Egyedül azt sajnálom, hogy Jennifer partnere Josh eléggé unalmasra sikerült. Az egyik legjobb hollywoodi szuperprodukció az elmúlt évekből, mely végre nem ragad le a sekélyes mondanivalónál.

Az első részhez hasonlóan ez az epizód is nagyon jó volt. Próbálok nem túlzottan "nyalni" a készítőknek, de nem tudok egekbe magasztalás nélkül véleményt megfogalmazni. Rossz szokásom, ha tetszik egy film rosszat nem igen írok róla, így most is ez le... Több

2016.07.17 Evelin Abai

Nagyon jo film. Bar az elso resz jobban etszett. Fordulatos megis kiszamithato. Mindenkinek ajanlom :)