Hülyék paradicsoma (2006)

Idiocracy

elekm90   2021. 07. 10.

Én Mike Judge-tól ennél azért többet vártam. A Hivatali patkányok szintjét szerintem meg sem közelíti. A társadalomkritikai vonulat dicsérendő, de a hülyülő társadalomra épülő poénoknak csak egy része elmés, olykor meglehetősen egyszerű humorral operál. Egynek jó.

Orosz István   2017. 07. 28.

Nekem nem igazán tetszett, nem találtam poénosnak. Az elején láttam benne fantáziát, de onnantól kezdve már csak egy unalmas béna film lett,agyatlan poénokkal.

Norbert93   2018. 07. 19.

A koncepció érdekes és eredeti, a színészekkel sem volt semmi gond. Üde és egyben elgondolkodtató vígjáték.

Bizsu82   2018. 08. 16.

Amellett hogy jó a humora a filmnek elgondolkoztató is. Reális problémát vet fel. Van min agyalni rajta. Meggyőző a színészi alakítás is és igazán fantáziadús a sztorija, nem egy megszokott, sablonos sztorit kapunk,.

doroffee   2016. 02. 14.

Ez a film tömény ökörködés az elejétől a végéig, szóval ha valaki nagyon művészi és intelligens poénokra vágyik, annak nem ajánlom. Ráadásul maga a film ezeket a nagyon gagyi poénokat pont arra használja, hogy görbe tükröt tartson a társadalom elé, m... több»

BloodyMary   2014. 10. 17.

Nem volt rossz film, eléggé tükröt tart a mai társadalom elé, megmutatja, hová jutunk, ha így folytatjuk és annyira igénytelenek maradunk, amennyire ma a legtöbben azok. Szerintem nagyon lehet élvezni a film szatirikus poénjait, amik mondjuk lehet, h... több»

uniterra Nézhetetlen  2021. 04. 26.

Hulladék film. Képteleség végignézni.

A film összbevétele 438 653 dollár volt (imdb.com).

Artie Lange is jelentkezett egy szerepre.

(kázsé)

A 2505-ös szemétlavinát egy újrahasznosítható sörös doboz indította el.

(kázsé)

A film alapfelvetése megjelent egy 1951-es Cyril M. Kornbluth novellában is.

(kázsé)

Az elnöki lakóautó száma 28000, ami a valóságban az elnök különgépének, az Air Force One-nak a száma.

(kázsé)

A rapper, is megjelenik a filmben.