Az éhezők viadala: Futótűz

The Hunger Games: Catching Fire

2015.02.01 miska1967

Ugyan az a véleményem mint az első részről. Megnéztem és nem csalódtam. Nem nagyon érdekeltek a fantasztikus filmek, de az első részhez hasonlóan ez is egyszer nézhető nálam . A sminkesek még mindig jó munkát végeztek.

2015.02.01 J.Fatime

Az a bajom,hogy a legtöbb filmnél az első mindig az igazi,mint ahogy itt is!Hiányoltam az igazi viadalokat és nem is tartottam olyan érdekesnek!A látvány itt is különleges!

2016.02.16 dóri

Ami nagyon zavar, hogy a Jennifer Lawrencet alakító Katnisst erősnek, vezér egyéniségnek akarják beállítani, pedig a könyvben végig bizonytalan és megszeppent.

2015.12.28 Luxury

Az első része talán jobban tetszett, de ez is igazán remek alkotás. A Könyv is nagyszerű, de a film igényesen és nagyszerűen ábrázol mindent, illetve kellőképpen izgalmas

2015.11.24 S.Marika

Ez is egy olyan film,hogy nagyon ketté tudja szakítani a közönséget vagy tetszik vagy nem nincs köztes állapot. Nekem az első része jobban tetszett,de ebbe a részben viszont több volt a kaland. Voltak részek amiket feszültem néztem pl: amikor a mérgező köd elkezdte őket követni. Érdekes ez a Katniss egy igazi túlélő.

2015.06.23 Newyqrk

történet tökéletes. Márcsak egy film kéne alá.... Ezzel mindent el is mondtam....

2015.01.28 Balu

Ez a rész is ugyanúgy megfogott!Érdekesnek tartottam és nem unatkoztam közbe,azt kaptam amit vártam!

2015.08.26 csongi888

Én olvastam a könyveket és a filmeket is láttam. Természetesen a könyv jobb, mint általában az ilyen filmeknél. Sok apró, de szerintem lényeges eltérés volt az 1. és a 2. részben is, de a film egész jól át adta a könyvet. Nekem mindkettő tetszett. A történet ott ért véget a filmben, ahol a könyvben.

2016.02.04 bviki

Ez rész is egész jó volt, bár a végét szerintem nagyon gyorsan elvágták ami ront a filmen. Kicsit számomra zavaró ez a szerelmi háromszög hogy ennyire nem tudja eldönteni.

2015.03.29 Helgus

Nem volt rossz. Sőt, egész jó volt, nem unatkoztam (na jó, néha). A film határozottan jobban tetszett, mint a könyv. Azt sajnáltam, hogy szegény Helyey László már nem szinkronizálhatta Sutherlandot, akin kissé "lötyög" a tiszta gonosz diktátor szerep... Több

2017.01.07 des.tiny59

Nem tudott olyat mutatni amit máshol ne láttam volna csak jobb verzióban. Ebben a filmben semmi olyan potenciál nem volt ami miatt magával tudná ragadni a nézőjét. Én így éreztem mindenesetre és max azon tudtam szórakozni, hogy ilyen botorságot is ki lehet adni. Szörnyen rossz lett.

2015.08.29 nagynesze

A javarészt lebilincselően izgalmas történet legfőbb hibája, hogy elnyújtott és szájbarágós, hogy mindenki megértse, ezt viszont sokan nem tolerálják, és azért ebben – minden nagyképűséget félretéve – van valami, hiszen a film majd 2.5 órás, indokola... Több

2015.08.28 avocados

A második rész szerintem még kevésbé sikerült jól mint az első. Általában a folytatás mindig rosszabb, ez itt is így van sajnos. A könyv meggyőzött, nagyon szerettem, de a filmek lefelé menő tendenciát mutatnak. Nem tudok róla mást mondani: egyre gyengébb, lapos.

2015.03.16 Timejja

Ritka az olyan eset, hogy az ember elolvas egy könyvet, majd a könyvből készített film sokkal jobban tetszik neki, de itt pontosan ez történt velem. Pörgős, érzelmekkel teli, helyenként megkönnyezős. J Law továbbra is hozza a formáját, hihetetlen mennyire képes átadni az érzéseit a kamerának és ez által nekünk, nézőknek.