Az őrület fészke

Murder in the First

2021.09.27 BoBamburg

Jó film jó alakításokkal. Egyedül azt bántam, hogy a film végén utánaolvastam a történetnek, ahol kiderült, hogy eléggé kiszínezték a sztorit, hogy kicsit hollywoodibb legyen. De mint film tényleg működött.

2016.08.06 mamiéstöti2

Nagyon durva film megtörtént eset alapján. Parádés szereposztás, egy pillanat alatt a hatása alá vont, és csak azt vettem észre hogy vége. Nagyon nagyon jó.

2018.07.11 dailyfilmsan

Erős film. Nem mellesleg egy igaz történetet dolgoz fel. Az alkatraz kegyetlensége sok filmet ihletet meg és sokan írtak róla mégis ez a film igazán elénk tárja a valót. Kevin Bacon idétlenkedése mutatja mekkora színész is ő valójában. Nagyszerű a fi... Több

2021.03.02 uniterra

Nem magyarázom, ez egy 100 pontos film.

2015.01.25 Mate

Nem egy könnyű filmmel van dolgunk. Időnként egyenesen nehéz nézni, de hamar letisztul és végig fenntartja az érdeklődésünket. Kevin Bacon és Gary Oldman egyszerűen zseniális páros.

2015.01.26 marica

Megrázó és magával ragadó film Kevin Bacon briliáns alakításával. Gary Oldman és Christian Slater pedig méltó színésztársak ebben a meglepően kiváló filmben.

2015.01.25 Borka

Egészen más volt, mint amire számítottam. Magával ragadó film remek alakításokkal. Kevin Bacon nagyszerű, bár több ilyen szerepet kapna!