Sötétkamra (2002)

One Hour Photo

Sötétkamra

mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Izgalmas és érdekes film, egyszer meg lehet nézni, jó a szereposztás és nem az a szokványos témájú.

Zsceeeka   2015. 02. 11.

Tetszett a film, annak ellenére, hogy nem volt a kedvenc színészem (Isten nyugosztalja) Robin Williams. Itt viszont tetszett, nagyon jól játszotta a magányos, és ebbe beleőrülő-nyomoruló hőst. Hiteles alakítás, egész érdekes sztori.

szucszoli   2019. 01. 09.
Robin Williams felemelkedése?

Ez a film egy igazi csemege. Kimondottan jó ízléssel eltalált, nagyon átérezhető és azonosulható krimibe hajló dráma. Ez a karakter, amit Robin Williams játszik, ez egyszerűen lehengerlő. Kifogástalanul jeleníti meg azt a végtelenül magányos, normális emberi kapcsolatokra vágyó és azt el nem érő figurát, akitől ez a koncepció igazán értékes. Számomra a film legvégén vált világossá, hogy mi az oka a főhősünk félresiklott életének. De az is annyira szép mértéktartással van megjelenítve, hogy az tényleg bámulatos! A legtöbb amerikai jellegű "filmdráma" iszonyúan szájbarágós, de ez a rendező nagyon kifinomult módon vezeti rá a nézőt arra, amit át akar adni. Jelen esetben arra, (és remélem ezzel ... több»

Loborg   2015. 09. 24.

Egész jó kis thriller, igazából sokkal rosszabbra számítottam, Robin Williams-nek is jól állt ez a szerep, szóval igazából ajánlom ezt a filmet jó szívvel.

vargaeszter82@freemail.hu   2017. 11. 02.

Hozta azt amit vártam tőle, nem okozott csalódást. Kiválók a színészek benne és hiteles, meggyőző az alakításuk. Többszöri nézésre is szórakoztató, műfajában jó film.

A 86-os szám többször is feltűnik. Pl. ez jelenik meg a falon Sy utolsó napján, mikor elhagyja az üzletet.

(Mavil)

Sy Parrish karakter keresztneve valójában Seymour.

(Mavil)

A hotel neve Edgerton, amely utalás Harold "Doc" Edgerton-ra.