Az Őrzők legendája

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

2015.11.12 Adell89

Szerintem a művészi és az élethű kivitelezés ami már önmagában is elviszi az egész filmet. Biztos,hogy elhasználtak pár színes ceruzát mire ilyen szépen megrajzoltak minden részletet.Csodás.

2016.04.29 ukla

Látványos és nagyon ötletes de azért hagy kívánni valót maga után.A rendező elöző filmjeit elnézve olyan mintha a 300 cimű film gyerek változatát készítette volna el.Persze lehet szeretni is és imadni ezt a mesét.Nagy nyomot nem hagyott bennem ez az alkotás.

2015.11.11 gihera81

Lélegzetelállító az animáció, a figurák kevésbé meseszerűek, a jó bagoly, rossz bagoly leosztás nem minden esetben működött véleményem szerint úgy, ahogy azt egy gyerekeknek szóló mesében morálisan illett volna. De ajánlom mindenképp megnézni, mert tényleg nagyon gyönyörű.

2015.12.29 Luxury

Bámulatosan gyönyörű ás látványosan megalkotott animációs film. A képi megvalósítás hatalmas szintre emeli az egész filmet, mindamellett, hogy gyönyörű történet áll a mese mögött.

2015.08.16 Corazon.Donq

Teljesen le voltam taglózva a filmtől. Hihetetlent műveltek vele, nem számítottam rá, hogy talán még jobban is tetszik, mint azt elsőre gondolnám. Amolyan, durr, bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki. Muszáj volt moziban nézni.

2015.05.08 Helgus

2016.01.15 Cirmici

Csodaszép és magasan színvonalú animációs film. 3D ben csodaszép. A történet is nagyon szép, igazi kikapcsolódást nyújthat az igényes mese kedvelőinek.

2015.01.29 amazing12

Bámulatosan gyönyörű mese. Szerintem itt az ideje, hogy újra megnézzem :) Csodaszép képi ábrázolás

2015.02.09 sziliné bea

Varázslatosan valósághű, a történet izgalmas, és még tanulságos is. Nekem bejött. Ajánlom felnőttnek és gyereknek is!!

2015.01.27 Cintia

3D ben láttam, de valami csodálatos mese! Minden szempontból 5 csillag!

2015.02.04 kriskaa

Neken nagyon tetszett, szerintem fantasztikus film, pedig felnőttként láttam. Az animáció egyszerűen varázslatosan valósághű, a történet izgalmas, és még tanulságos is. Nekem bejött.

2015.01.26 Ata

Nagyon gyönyörűen kivitelezett mese. 3D ben láttam először, de a történet is megfogott nem csak a látvány. Mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg