Az Őrzők legendája

Az Őrzők legendája

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
JRD

Létezhetnek bölcs és bátor baglyok, akiknek egyetlen célja a világban az, hogy megvédjék bagolytársaikat. Vigaszt nyújtanak a szomorúaknak, meggyógyítják a betegeket, elűzik a rosszindulatot, és megvédik a bagolybirodalmat. Sorent, a fiatal baglyot és testvérét elrabolja egy csapat lázadó… Több

Rendező: Zack Snyder
Író: Kathryn Lasky
Forgatókönyvíró: John Orloff, Emil Stern
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Ausztrália
Premier (HU): 2010.10.07.

2023.08.19 Ergit

Különös világ, mégis az életről beszél. Kell az összetartás, kell segíteni egymáson. Melegséggel teli ez a film.

2022.05.10 JRD

3D-ben igazi élmény

3D-ben megnézve szinte el is feledkeztem a történetről, annyira magával ragadott a látvány. Volt, hogy szinte érezni lehetett a vihar feszültségét. A sztori jó. Egy látványos mese gyermekeknek és felnőtteknek. Bevallom nagyon tetszett az, hogy a történet főhősei nem kitalált lények vagy emberek voltak, hanem baglyok. Szerintem egy családi programnak nagyon jó. De ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Egy igényes családi animációs mese,ami az egész családnak kellemes kikapcsolódás...Végül is,a lényeg,hogy a jók győznek,és a gonoszak elbuknak.De jól is van ez így!

2017.07.17 Deku

Nem volt rossz film, inkább átlagosnak mondanám. Mivel leginkább semmi olyan nem volt benne ami maradandó élményt okozott volna. Leginkább felejthető semmilyen történet.

2019.08.11 Ms. Akárki

Végsősoron egy kifordtott lovagi történet ez csak baglyokkal. Egy legenda amit minden bagoly ismer és a hősök legyőzik a gonoszokat, fenyegetést. Izgalmas kalandos mese.

Kevin Spacey-t meghallgatták a Twilight szerepére.Szerző: Thibo84

Chris Pratt is jelentkezett Soren szerepére.Szerző: Thibo84