Tintin kalandjai (2011)

The Adventures of Tintin

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Édes és kalandos animációs mese, bár ez nem igazán nekem szólt. Érdekes volt, de nekem olyan átlagos gyerekmesének tűnik. Túl sok újat nem tud mondani, nyújtani, de egyszer érdemes családdal megnézni, mert egész jól kikapcsolja az embert és az a lényeg.

Deku   2017. 10. 22.

Képtelenségnek tartottam, hogy ez a film beüssön nálam és nézzenek oda végre egy értelmes alkotásra leltem. Ezt a filmet egyszerűen nem tudtam utálni. Kellemes volt a hangulata, egy percig sem tudtam unatkozni alatta.

dailyfilmsan   2019. 01. 08.

Annyira kalandosra sikeredett ez a rajzfilm hogy sok film megirigyelhetné. Nagyon élvezhető és szellemes alkotás, igaz a képregény is az ami alapjául szolgált a filmnek mégis van benne egy lendület ami kiemeli a filmet. Nekem nagyon tetszett hogy nem... több»

Thibo84   2016. 06. 26.

Spielberg bácsi ismét bebizonyította, hogy tud. Egy vicces, látványos, jól kidolgozott filmet kapunk, és nem utolsó sorban a történet is szuper. Jöhet a folytatás.

Gábor Rózsa   2017. 01. 26.

Látványos film és pörgős. Inkább nagyobb gyerekeknek szól szerintem vagy felnőtteknek. Tagadhatatlanul egy kalandos és nagy alkotás.

kabel   2015. 07. 28.

A Tintin egy élvezetes és szépen összerakott Spielberg film, tele szerethető karakterekkel. A Tintin már régóta várt egy jó filmre, és most meg is kapta, a rendezőnek sikerült eltalálni a képregény mintáját és sikerült rárakniuk a valósághű karaktere... több»

zsani   2018. 02. 11.

Nagyon szép animáció. Tele kedves és szerethető karakterekkel. Nagyon érdekes felnőtt fejjel is. Ajánlani tudom mindenkinek. Minden perce izgalmas volt.

Jamie Bell

Az első animációs film, amelynek John Williams írta a zenéjét.

(Thibo84)

Claude Berri és Roman Polanski érdeklődtek a rendezés iránt.

(Thibo84)

Billy Crystalt figyelembe vették Calculus professzor szerepére, amikor a karakter még a forgatókönyvben volt.

(Thibo84)

Meryl Streep neve is felmerült Bianca Castafiore szerepére.

(Thibo84)

A film 1955-ben játszódik.

(Thibo84)

Haddock kapitánynak eredetileg Tom Hanks adta volna a hangját.

(Thibo84)

Ez az első PG besorolású (szülői felügyelettel ajánlott) film, amelyet Steven Spielberg rendezett a Hook (1991) óta.

(Thibo84)

1984-ben, amikor a film fejlesztés alatt állt, Steven Spielberg azt akarta, hogy Jack Nicholson játssza Haddock kapitányt.

(Thibo84)

A forgatás során James Cameron, Robert Zemeckis, Guillermo del Toro, Stephen Daldry és David Fincher látogatást tett a készletnél.

(Thibo84)

A filmet Steven Spielberg Az elveszett frigyláda fosztogatói (1981) 30. évfordulóján adta ki.

(Thibo84)

A Tintin kalandjai kicsiknek és nagyoknak is egyaránt élvezhető krimis beütésű ifjúsági kalandfilm. Bízzunk benne, hogy az adaptálást folytatják, hasonló minőségű anyaggal ajándékozva meg a nézőközönséget. több»