Tintin kalandjai

The Adventures of Tintin

2023.03.31 Eastern79

Profi adaptáció

Spielberg ismét bebizonyította, hogy az egyik legnagyobb mesélő, ha mozgóképről van szó. Igaz, ezúttal animációról beszélünk, ám ez mit sem ront a minőségen, sőt igazi képregény-adaptációhoz méltón elevenedik meg ez a különös karakter. Pörgős, elképesztően látványos, szellemes és kreatív már a főcímtől kezdve, és egészen a végéig tartja a fergeteges tempót. Különös atmoszférájában keverednek a rajzfilmes elemek a bűnügyi és akció kalandfilmek jellegzetességeivel, mindezt finom humorral tálalva. Jó étvágyat!

2016.06.26 Thibo84

Spielberg bácsi ismét bebizonyította, hogy tud. Egy vicces, látványos, jól kidolgozott filmet kapunk, és nem utolsó sorban a történet is szuper. Jöhet a folytatás.

2022.12.28 JRD

Nem is tudom, hányszor láttam már. Remekül kivitelezett, aprólékos animáció, érdekes és kalandos történet. Tintin kalandjai nem az idei évezred találmánya. Sőt, még csak nem is a múlt század végén született meg. Az időben egészen 1929-ig kell vissza ... Több

2017.10.22 Deku

Képtelenségnek tartottam, hogy ez a film beüssön nálam és nézzenek oda végre egy értelmes alkotásra leltem. Ezt a filmet egyszerűen nem tudtam utálni. Kellemes volt a hangulata, egy percig sem tudtam unatkozni alatta.

2015.07.28 kabel

A Tintin egy élvezetes és szépen összerakott Spielberg film, tele szerethető karakterekkel. A Tintin már régóta várt egy jó filmre, és most meg is kapta, a rendezőnek sikerült eltalálni a képregény mintáját és sikerült rárakniuk a valósághű karaktere... Több

2019.01.08 dailyfilmsan

Annyira kalandosra sikeredett ez a rajzfilm hogy sok film megirigyelhetné. Nagyon élvezhető és szellemes alkotás, igaz a képregény is az ami alapjául szolgált a filmnek mégis van benne egy lendület ami kiemeli a filmet. Nekem nagyon tetszett hogy nem... Több

2019.06.16 Ms. Akárki

Édes és kalandos animációs mese, bár ez nem igazán nekem szólt. Érdekes volt, de nekem olyan átlagos gyerekmesének tűnik. Túl sok újat nem tud mondani, nyújtani, de egyszer érdemes családdal megnézni, mert egész jól kikapcsolja az embert és az a lényeg.

2017.01.26 Gábor Rózsa

Látványos film és pörgős. Inkább nagyobb gyerekeknek szól szerintem vagy felnőtteknek. Tagadhatatlanul egy kalandos és nagy alkotás.

2018.02.11 zsani

Nagyon szép animáció. Tele kedves és szerethető karakterekkel. Nagyon érdekes felnőtt fejjel is. Ajánlani tudom mindenkinek. Minden perce izgalmas volt.

2015.06.16 superxaba

Tintin a képregényadaptációk Indiana Jones-a, aki megnézi ezt a filmet, az akció, kaland és thriller remek elegyét kapja. remek megfilmesítése ez a kilencvenes évek képregényfigurájának.

2015.06.24 ElfRider

Be kell valljam, hogy az eredeti mese nem igazán tetszett, így ettől is tartottam egy kicsit. Nagyon pozitívan csalódtam. Hihetetlenül minőségi alkotás. Mintha nem is mese lenne, hanem film , csak rajzolva. Nagyon élethű néhány jelenete.

2016.04.29 ukla

Ezzel a mesével megcsinálták a modernkori technika és a ugyancsak Spielberg által készített Indiana Jones kalandos összegyúrt változatát.A történet részletes és tele fordulatokkal.Imádtam minden percét, főleg Hadock ügyetlenkedését ami felér egy rekeszizmokat megeröltető röhögögörcsel.

2016.07.22 Igob1

Nem túl jó mese lett sajnos pedig nagy elvárásokkal ültem a tv elé nemrég. Nagyon jó kritikákat olvastam róla, de ez az animáció nekem nagyon nem tetszett. A zene sem igen passzolt a mese hangulatához. Legalább az eredeti igazi történet elviszi a hátán a filmet.

2016.07.26 Karolyka

Nem rossz film. A történet eredeti és félig meddig igaz történeten alapul ha jól tudom. Már csak ezért érdemes szerintem a gyerekeket leültetni elé. Tanulni mindig lopva a legjbbb, úgy hogy ne tudják a gyerekek, hogy tanítani akarunk. Ez tökéletes mese rá.