Dinó király 3D - Út a tűzhegyre

Dinó király 3D - Út a tűzhegyre

Dino King 3D: Journey to Fire Mountain

Akciódús családi kalandfilm, mely egyesíti önmagában a Dinoszauruszok, a Föld urai realizmusát a Némó nyomában bájával. A történet középpontjában egy apa, Speckles és a fia, Junior áll, akik egy kegyetlen családban elvesztették a családjukat, most pedig a vidéket járják élelem, egy kis kaland és a… Több

Rendező: Han Sang-Ho
Forgatókönyvíró: Yoon-mi Jang, Han Sang-Ho
Ország: Kína, Koreai Köztársaság
Premier (HU): 2019.11.28.
Forgalmazó: Romis Mozi

KULCSSZAVAK

2019.12.02 Ms. Akárki

Nagyon édes mese. Kiskorom óda imádom a dínókat így ez a mese is nálam teli találat. Kicsit lehetett volna mélyebb a történet, de így is nagyon szórakoztató volt. Kellemes kikapcsolódás kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

2019.10.19 kasztni

Nagyszerű képi megjelenítés, kedves történet, a dínókat is jól megcsinálták, az animációkkal is minden rendben van, semmi rosszat nem tudok írni róla. Kitűnően szórakoztam. Ez volt az első kínai-koreai filmem, és az eredményt elnézve bizton állíthatom, hogy nem az utolsó.

2019.10.18 skyman

Gyönyörű animációs kalandfilm. Nem vagyok nagy dinoszaurusz rajongó, de ennek a filmnek nagyon megkapó a története. A hangulata valami hasonló, mint a Dínó című filmnek, amit valamikor nagyon régen láttam.

2019.11.26 tbelina29

Valahogy nem váltotta be a reményeimet, bár ezt előre sejtettem is. Az animáció ugyan szép, de nekem egy kicsit túlságosan is butácska volt a történet. Nem tudom elképzelni, hogy ezt kicsit és nagyon egyaránt tudják élvezni, amit nagyon sajnálok.

2019.11.23 vazul

Szerintem ez tipikusan az a mese, amit egyszer megnéz az ember, aztán igyekszik is gyorsan elfelejteni. Valahogy nem ragadott meg, sőt, egyes karakterek egy kissé idegesítőek is voltak.

A film összbevétele 8 112 673 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 963 145 forintot termelt. A hazai mozik összesen 631 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.