Dinó király 3D - Út a tűzhegyre (2019)

Dino King 3D: Journey to Fire Mountain

Ms. Akárki   2019. 12. 02.

Nagyon édes mese. Kiskorom óda imádom a dínókat így ez a mese is nálam teli találat. Kicsit lehetett volna mélyebb a történet, de így is nagyon szórakoztató volt. Kellemes kikapcsolódás kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

tbelina29   2019. 11. 26.

Valahogy nem váltotta be a reményeimet, bár ezt előre sejtettem is. Az animáció ugyan szép, de nekem egy kicsit túlságosan is butácska volt a történet. Nem tudom elképzelni, hogy ezt kicsit és nagyon egyaránt tudják élvezni, amit nagyon sajnálok.

vazul   2019. 11. 23.

Szerintem ez tipikusan az a mese, amit egyszer megnéz az ember, aztán igyekszik is gyorsan elfelejteni. Valahogy nem ragadott meg, sőt, egyes karakterek egy kissé idegesítőek is voltak.

kasztni   2019. 10. 19.

Nagyszerű képi megjelenítés, kedves történet, a dínókat is jól megcsinálták, az animációkkal is minden rendben van, semmi rosszat nem tudok írni róla. Kitűnően szórakoztam. Ez volt az első kínai-koreai filmem, és az eredményt elnézve bizton állíthatom, hogy nem az utolsó.

skyman   2019. 10. 18.

Gyönyörű animációs kalandfilm. Nem vagyok nagy dinoszaurusz rajongó, de ennek a filmnek nagyon megkapó a története. A hangulata valami hasonló, mint a Dínó című filmnek, amit valamikor nagyon régen láttam.