Csodabogarak: Az elveszett hangyák völgye (2013)

Minuscule - La vallée des fourmis perdues

Edii   2015. 09. 16.

Ez elég rosszra sikeredett, nagyon unalmas volt, a története egy nagy katyvasz...

Moria99   2015. 08. 21.

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

Sissy   2015. 05. 27.

Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom!

Hektor6   2016. 04. 28.

Biztos vagyok benne, hogy ilyen technikával ilyen színvonalas animációt létrehozni nem egyszerű feladat. Azonban ettől függetlenül, az sem hátrány, ha nem unalmas a mű. Ebben az esetben viszont sajnos rendkívül unalmas, legalábbis számomra. Aranyosak a bogarak itt meg minden, de alig történik valami ebben a mesében.

Lowcash   2016. 06. 07.

Zümm? Zümm zümm! Aki ezt nem érti, nézze meg a filmet! Zseniális!

A Csodabogaraknak az kölcsönzi a burleszk jelleget, hogy a bogarak nem beszélnek, csak zümmögnek.

(ps )

A filmhez felhasznált felvételeket az Ecrins és a Mercantour Nemzeti Parkokban filmezték Franciaországban.

(ps )

A Csodabogarakat a 2013-as Tallinni Fekete Éjszakák Filmfesztiválon (Tallinn Black Nights Film Festival) a legjobb gyermekeknek készült film díjára jelölték.