Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Csodabogarak: Az elveszett hangyák völgye (2013)

Minuscule - La vallée des fourmis perdues

Riot   2016. 12. 29.

Nekem a pár perces Csodabogarak jobban tetszett, mint ez a másfél órás film. A rövidke részek mindig újult erővel varázsoltak el, ezt az új alkotást viszont egy kicsit nehéz követni, ráadásul másfél óra után már nagyon lefáraszt a sok zümm zümm. Nem ... több»

Edii   2015. 09. 16.

Ez elég rosszra sikeredett, nagyon unalmas volt, a története egy nagy katyvasz...

Moria99   2015. 08. 21.

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

Sissy   2015. 05. 27.

Nagyon aranyos kis film, a gyerekek imádják, de felnőtteknek is nézhető. Jó a történet, látványos a grafikája, szépen van animálva. Kisgyermekes családoknak csak ajánlani tudom!

Hektor6   2016. 04. 28.

Biztos vagyok benne, hogy ilyen technikával ilyen színvonalas animációt létrehozni nem egyszerű feladat. Azonban ettől függetlenül, az sem hátrány, ha nem unalmas a mű. Ebben az esetben viszont sajnos rendkívül unalmas, legalábbis számomra. Aranyosak a bogarak itt meg minden, de alig történik valami ebben a mesében.

Lowcash   2016. 06. 07.

Zümm? Zümm zümm! Aki ezt nem érti, nézze meg a filmet! Zseniális!

Phalanx   2016. 05. 01.

Nagyon zseniálisan rakták össze a rendezők ezt a másfél órát. Nem válik unalmassá annak ellenére, hogy senki sem szólal meg benne. Ugyanakkor mégis sikerül egy kerek történetet elmesélniük számtalan mellékszállal és tömérdek poénnal. Szinte stílusteremtő ez a film, mindenkinek ajánlom, nem csak a gyerekeknek.

A Csodabogaraknak az kölcsönzi a burleszk jelleget, hogy a bogarak nem beszélnek, csak zümmögnek.

(ps)

A filmhez felhasznált felvételeket az Ecrins és a Mercantour Nemzeti Parkokban filmezték Franciaországban.

(ps)

A Csodabogarakat a 2013-as Tallinni Fekete Éjszakák Filmfesztiválon (Tallinn Black Nights Film Festival) a legjobb gyermekeknek készült film díjára jelölték.

(ps)

A film az azonos című 2006-os animációs sorozat alapján készült.