Tintin kalandjai

The Adventures of Tintin

2015.11.24 S.Marika

Zseniális lett ez a képregényen alapuló film. Látványos és szórakoztató minden korosztály számára tökéletes film. Kalandos,aranyos,szépen megformált karakterrel.

2015.08.16 Corazon.Donq

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

2015.07.01 jazzy

Be kell vallanom, hogy nem vagyok egy nagy Spielberg rajongó, de ez a film igazán levett a lábamról. Rendkívül szerethető karakterei, látványa és története engem teljesen magával ragadott, és a humorát is kimondottan élveztem. Az 2011-es év pozitív csalódása volt számomra.

2016.03.31 DarkLion

A Tintin egy nagyszerű kalandfilm animációs köntösben. Spielberg a Jurrasic Park óta nem volt ilyen jó.

2015.10.11 kasztni

Nem csak a Tintin, de a Indiana Jones rajongónak is tiszta szívvel ajánlom. A látta, az tudja miért, aki nem, pedig pótolja, megéri.

2022.12.19 Gabriella Gacs

Végre egy hibátlan animációs film, amely mentes a horrortól, a nevetséges science fictiontől, a több meséből összegyúrt elemektől, lélegzetelállítóan szép, izgalmas.