Az Őrzők legendája

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

2023.08.19 Ergit

Különös világ, mégis az életről beszél. Kell az összetartás, kell segíteni egymáson. Melegséggel teli ez a film.

2022.05.10 JRD

3D-ben igazi élmény

3D-ben megnézve szinte el is feledkeztem a történetről, annyira magával ragadott a látvány. Volt, hogy szinte érezni lehetett a vihar feszültségét. A sztori jó. Egy látványos mese gyermekeknek és felnőtteknek. Bevallom nagyon tetszett az, hogy a történet főhősei nem kitalált lények vagy emberek voltak, hanem baglyok. Szerintem egy családi programnak nagyon jó. De ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Egy igényes családi animációs mese,ami az egész családnak kellemes kikapcsolódás...Végül is,a lényeg,hogy a jók győznek,és a gonoszak elbuknak.De jól is van ez így!

2017.07.17 Deku

Nem volt rossz film, inkább átlagosnak mondanám. Mivel leginkább semmi olyan nem volt benne ami maradandó élményt okozott volna. Leginkább felejthető semmilyen történet.

2019.08.11 Ms. Akárki

Végsősoron egy kifordtott lovagi történet ez csak baglyokkal. Egy legenda amit minden bagoly ismer és a hősök legyőzik a gonoszokat, fenyegetést. Izgalmas kalandos mese.

2019.04.27 Norbert93

Egyetlen dolgot bánok ezzel az animációs mesével kapcsolatban, mégpedig azt, hogy túl rövid és néhol kissé kidolgozatlan. Mindig szívesen megnézem, de ez minden esetben feltűnik, s kicsit a film rovására megy. Az alaptörténet toposza bár sokszor feld... Több

2019.06.01 kevelin

még exem vett rá hogy nézzük meg bár nem vagyok nagy rajzfilmes. van 10-15 amit szeretek de elég nehéz rávenni h újakat os vagy számomra újakat megnézzek ámde ez jü választás volt. kikapcsolt nem vol idegesítő, volt rendes sztori, történet, tanulság. egyszóval lekötött

2019.01.05 szabomarc

Hihetetlenül szép animáció, jó történet. Attól függetlenül, hogy azt sosem láttam, valamiért végig a Gyűrűk urában éreztem magam. Nagyon tetszett a film, bár talán kisebb gyerekeknek nem ajánlanám, felnőtteknek annál inkább.

2018.07.17 czerik

Egész jó mese, bár nem alkottak maradandót.

2015.10.31 Niki18

Juuj ez nagyon aranyos kis baglyos mese. Nagyon imádtam. Érdekes és nagyon szép a története. A látvánnyal sincs semmi gond szerintem. Családi időtöltésnek tökéletes

2015.05.26 zsanett0820

Nagyon ritkán szánom rá magam animációs filmekre, ezt viszont szerencsére láttam, és nagyon tetszett! A sztori se nem szenzációs, de átlagosnak sem mondható. A középszerűnél talán valamivel jobb. Azonban a képi megvalósítás az, ami igazán magasra eme... Több

2015.07.23 london2012

Nagyon jól megírt történet és nagyon szépen megalkotott film. Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez az animációs mese az egész család számára. Érdemes megnézni.

2015.06.15 smith

Ez a mese remekül bemutatja, hogy az animációs mese kategóriában is lehet egyedülállót alkotni. Aki megnézi a trailert láthatja milyen egyedi, lebilincselő képi világa van, és minden bizonnyal kedvet fog kapni hozzá. Emellett a sztori is rendben van.

2016.10.03 Lost Silver Book

Csak azért nem nézhetetlen, mert szépre megcsinálták a baglyokat. Azonban a képi világa végig sötét, piros, és kegyetlen. Nem is szól másról ez az egész, mint hogy harcoljunk, harcolj, és akkor legyűrjük a gonoszt. Ez egy nagyon ostoba mese. Nincs be... Több