A zöld urai

Sabnock Sanatory   2020. 03. 20.

Ez nem sikerült,és nem is tudták eltitkolni.Harmatgyenge a történet,és nem pörgős.Mondanivalóban is nagyon gyenge,egy kis pozitívum,legalább a karakterek jól meg vannak csinálva.Felejtős.

indingo   2017. 04. 12.

Magával ragadja a nézőt a mese, hisz annyira gyönyörű. Mély színek és formás karakterek vannak benne. A története szerethető és nem az a szokványos. Nincsenek benne idegesítő figurák.

Deku   2017. 07. 24.

Őszinte leszek nekem már rögtön az elején sikerült elaludnom ezen a filmen és azóta nem láttam újra. Elég gyenge volt rögtön az eleje a filmnek éppen ezért nem biztos, hogy újra kezdeném.

Thibo84   2016. 06. 30.

Egyszerűen észbontó rajzfilm.

babsy88   2016. 08. 06.

Nem volt mit nézni, hát megnéztem. Nagyon de nagyon jó. Örülök, hogy belebotlottam, mindenkinek csak ajánlani tudom.

TomÁcs   2018. 04. 26.

A legszebb mesék közé tartozik, amelyeket manapság láttam. A története végre nem egy királynős marhaság. Igazi felüdülés a szemnek a látványa. Csak ajánlani tudom.

VvV   2016. 05. 11.

Nagyon-nagyon szépe mese, valami elképesztően gyönyörűek karakterek. Olyan színek vannak ebben a mesében, hogy az ember nem hisz a szemének.

Todd Cummings második animációs filmje, az első a Volt volt 2008-ban.

(dailyfilmsan)

A "Rise Up" dalt Beyoncé írta és énekelte, aki Tara királynő hangját kölcsönözte.

(dailyfilmsan)

Mary Katherine William Joyce lánya után kapta a nevét, aki 18 éves korában meghalt.

(kázsé)

A Bufo egy nagyméretű varangyfaj neve.

(kázsé)

A film több mint egymillió órán át készült.

(kázsé)

Az első Blue Sky Studios animációs film női főhőssel.

(kázsé)

A második Blue Sky Studios film a Jégkorszak után, aminek a zenéjét nem John Powell szerezte.

(kázsé)

A taxi a film elején egy 2006-os Ford Crown Victoria.