A zöld urai

indingo   2017. 04. 12.

Magával ragadja a nézőt a mese, hisz annyira gyönyörű. Mély színek és formás karakterek vannak benne. A története szerethető és nem az a szokványos. Nincsenek benne idegesítő figurák.

Deku   2017. 07. 24.

Őszinte leszek nekem már rögtön az elején sikerült elaludnom ezen a filmen és azóta nem láttam újra. Elég gyenge volt rögtön az eleje a filmnek éppen ezért nem biztos, hogy újra kezdeném.

babsy88   2016. 08. 06.

Nem volt mit nézni, hát megnéztem. Nagyon de nagyon jó. Örülök, hogy belebotlottam, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Thibo84   2016. 06. 30.

Egyszerűen észbontó rajzfilm.

TomÁcs   2018. 04. 26.

A legszebb mesék közé tartozik, amelyeket manapság láttam. A története végre nem egy királynős marhaság. Igazi felüdülés a szemnek a látványa. Csak ajánlani tudom.

Mary Katherine William Joyce lánya után kapta a nevét, aki 18 éves korában meghalt.

(kázsé)

A Bufo egy nagyméretű varangyfaj neve.

(kázsé)

A film több mint egymillió órán át készült.