A zöld urai
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

sabnock666   2020. 03. 20.

Ez nem sikerült,és nem is tudták eltitkolni.Harmatgyenge a történet,és nem pörgős.Mondanivalóban is nagyon gyenge,egy kis pozitívum,legalább a karakterek jól meg vannak csinálva.Felejtős.

indingo   2017. 04. 12.

Magával ragadja a nézőt a mese, hisz annyira gyönyörű. Mély színek és formás karakterek vannak benne. A története szerethető és nem az a szokványos. Nincsenek benne idegesítő figurák.

Deku   2017. 07. 24.

Őszinte leszek nekem már rögtön az elején sikerült elaludnom ezen a filmen és azóta nem láttam újra. Elég gyenge volt rögtön az eleje a filmnek éppen ezért nem biztos, hogy újra kezdeném.

babsy88   2016. 08. 06.

Nem volt mit nézni, hát megnéztem. Nagyon de nagyon jó. Örülök, hogy belebotlottam, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Thibo84   2016. 06. 30.

Egyszerűen észbontó rajzfilm.

Mary Katherine William Joyce lánya után kapta a nevét, aki 18 éves korában meghalt.

(kázsé)

A Bufo egy nagyméretű varangyfaj neve.

(kázsé)

A film több mint egymillió órán át készült.