A zöld urai

dailyfilmsan   2020. 08. 23.

Kicsit fura de aranyos rajzfilm ami a legapróbb lényekre fókuszálva tanít meg értékelni a kicsit. Sajnos a vége nekem nem teljesen happy end de attól még élveztem nézni. Tudom ajánlani kicsiknek és nagyoknak is.

indingo   2017. 04. 12.

Magával ragadja a nézőt a mese, hisz annyira gyönyörű. Mély színek és formás karakterek vannak benne. A története szerethető és nem az a szokványos. Nincsenek benne idegesítő figurák.

Deku   2017. 07. 24.

Őszinte leszek nekem már rögtön az elején sikerült elaludnom ezen a filmen és azóta nem láttam újra. Elég gyenge volt rögtön az eleje a filmnek éppen ezért nem biztos, hogy újra kezdeném.

Thibo84   2016. 06. 30.

Egyszerűen észbontó rajzfilm.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 20.

Ez nem sikerült,és nem is tudták eltitkolni.Harmatgyenge a történet,és nem pörgős.Mondanivalóban is nagyon gyenge,egy kis pozitívum,legalább a karakterek jól meg vannak csinálva.Felejtős.

babsy88   2016. 08. 06.

Nem volt mit nézni, hát megnéztem. Nagyon de nagyon jó. Örülök, hogy belebotlottam, mindenkinek csak ajánlani tudom.

TomÁcs   2018. 04. 26.

A legszebb mesék közé tartozik, amelyeket manapság láttam. A története végre nem egy királynős marhaság. Igazi felüdülés a szemnek a látványa. Csak ajánlani tudom.

Todd Cummings második animációs filmje, az első a Volt volt 2008-ban.

(dailyfilmsan )

A "Rise Up" dalt Beyoncé írta és énekelte, aki Tara királynő hangját kölcsönözte.

(dailyfilmsan )

Mary Katherine William Joyce lánya után kapta a nevét, aki 18 éves korában meghalt.

(kázsé)

A Bufo egy nagyméretű varangyfaj neve.

(kázsé)

A film több mint egymillió órán át készült.

(kázsé)

Az első Blue Sky Studios animációs film női főhőssel.

(kázsé)

A második Blue Sky Studios film a Jégkorszak után, aminek a zenéjét nem John Powell szerezte.

(kázsé)

A taxi a film elején egy 2006-os Ford Crown Victoria.