A zöld urai (2013)

Epic

dailyfilmsan   2020. 08. 23.

Kicsit fura de aranyos rajzfilm ami a legapróbb lényekre fókuszálva tanít meg értékelni a kicsit. Sajnos a vége nekem nem teljesen happy end de attól még élveztem nézni. Tudom ajánlani kicsiknek és nagyoknak is.

indingo   2017. 04. 12.

Magával ragadja a nézőt a mese, hisz annyira gyönyörű. Mély színek és formás karakterek vannak benne. A története szerethető és nem az a szokványos. Nincsenek benne idegesítő figurák.

Thibo84   2016. 06. 30.

Egyszerűen észbontó rajzfilm.

Deku   2017. 07. 24.

Őszinte leszek nekem már rögtön az elején sikerült elaludnom ezen a filmen és azóta nem láttam újra. Elég gyenge volt rögtön az eleje a filmnek éppen ezért nem biztos, hogy újra kezdeném.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 20.

Ez nem sikerült,és nem is tudták eltitkolni.Harmatgyenge a történet,és nem pörgős.Mondanivalóban is nagyon gyenge,egy kis pozitívum,legalább a karakterek jól meg vannak csinálva.Felejtős.

babsy88   2016. 08. 06.

Nem volt mit nézni, hát megnéztem. Nagyon de nagyon jó. Örülök, hogy belebotlottam, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Ms. Akárki   2019. 08. 11.

Hasonló történetű mesét láttam már és az sokkal izgalmasabb volt. Ez sokszor nagyon unalmas és az sem segített rajta, hogy az előzetes kb minden fordulatot lelőtt. Az animáció és a fantáziavilág viszont legalább szép külsőre.

Todd Cummings második animációs filmje, az első a Volt volt 2008-ban.

(dailyfilmsan)

A "Rise Up" dalt Beyoncé írta és énekelte, aki Tara királynő hangját kölcsönözte.

(dailyfilmsan)

Mary Katherine William Joyce lánya után kapta a nevét, aki 18 éves korában meghalt.

(kázsé)

A Bufo egy nagyméretű varangyfaj neve.

(kázsé)

A film több mint egymillió órán át készült.