Baba, bába, szerelem

Baba, bába, szerelem

Love Finds A Home
Videók

Annie várandós. Míg férje, Peter, távol van egy fontos munka miatt, addig ő egyik legjobb barátja, Belinda, házában marad. Később Annie anyósa is megjelenik, aki egyébként bába és csak a homeopátiás szerekben hisz. Az asszony sok problémát okoz, hiszen mindenkinél okosabbnak és tapasztaltabbnak gondolja magát. Belinda sokat gondolkodik és szomorúsággal tölti el, hogy képtelen teherbe esni. Vajon neki is lehet majd egyszer saját gyereke?

Forgatókönyvíró: Janette Oke
Premier: 2009.04.11.
Több

2020.03.30 Yosihiro

Baba bába

Azt hiszem ez egy igazi "babás" film ami annyira aranyos hogy látni kell. A történet elragadó és felvonulnak benne minden olyan érzések és jellemi vonások amit az életben is tapasztalunk. Párkapcsolatok, szerelem, féltékenység , harag, düh, hit és még sorolhatnám. Ez a film sugározza a boldogságot és a szeretetet,szerelmet. Korosztálytól függetlenül láthatjuk ki hogyan éli meg az élethelyzetét. Összességében egy remek forgatókönyv egy jó rendezés amit láthatunk A szereplők közül igazából nem is kell kiemelni senkit mert a film tartalommal van megtöltve és ez adja a lényegét. A zenei és hangi effektek is elérik a jó színvonalat. Így egy remek filmet kapunk amin nem lehet unatkozni. Nálam kiérdemelte a négy csillagot mindenképp hiszen az egész történetben érzetem azt a vidámságot nyugottságot amit elvárok egy ilyen típusú filmtől. A befejezés happy and ami számomra mindig fontos, hogy ne rossz szájízzel legyen vége egy filmnek. Csak aj ánlai tudom mindenki számára remek kikapcsolódás az egész család számára..... Igazából meglepődtem hogy erre a filmre sem érkezett még vélemény ! Üdv Yos