Bájos törtető

Geek Charming

2019.12.08 Eniq

Aranyos kis film volt szerintem annak ellenére, hogy iszonyú túlzásnak éreztem benne mindent kezdve a szereplők viselkedésével aztán folytatódik a történet alakulásával és még sorolhatnám. De mégis tetszett és örülök, hogy a végén összejött Dylan és Josh.

2018.03.08 indingo

15 éves kor felett semmiképen sem ajánlott. Nem tesz jót. A főszereplő lánytól néha meg lehetett ijedni és a szinkronja is nagyon sipítozós. Maga a történet pedig feledhető.

2016.03.09 skyman

Fiatal tiniknek való, szándékosan túljátszott, naiv és mű az egész. De van benne tanulság, és pár jó szakasz is.

2015.04.30 llaaura12

Szerintem jó film. Ami tetszik benne, hogy megmutatja Dylan teljes fordulatát az életben. A lány sohasem gondolta volna, hogy valaha összejön egy Josh félével. De végül egymásrataláltak és happyend. :)

2016.09.14 olgaasFug

Josh anyukájának karaktere nagyon tetszett benne, de minden más szereplő totál unszimpatikus volt. Eddig tetszettek nekem a Disney-filmek, mindig valami cuki csaj a főszerepben, ez a lány viszont nem jött be, túl affektált volt. A sztori meg túl édes.

2016.05.24 Vuk

Klasszikus amerikai középsulis tinifilm, többféle diákcsoporttal és giccses mondanivalóval. Vasárnap délelőtt, ha nincs más dolgom, akkor talán meg bírok nézni ilyet is.