Barátnők

Barátnők

Beaches

Barátnők filmtartalom: A gazdag családból származó Hillary és az előadóművész CC véletlenül találkoznak és életre szóló barátság szövődik a két kislány között. Bár a sors elválasztja őket egymástól, megfogadják, hogy folyamatosan tartani fogják a kapcsolatot levélben. Sok év elteltével Hillary… Több

Forgatókönyvíró: Mary Agnes Donoghue
Premier: 1988.12.21. | Disney+ (2022.06.14.)

John Heard
Mayim Bialik
Marcie Leeds

2016.08.28 jannniisscem

Szerintem ez a film egyszerűen nagyon meg tudja érinteni az embert, egy igazán mélyen szántó alkotás a barátságról, és arról, mi mindent is kell kiállnia. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

2015.07.15 nobody.zero

Bár eleinte nem igazán kötött le a film, valahogy mégis sikerült ráhangolódnom, szerintem talán ez is az egyik fő probléma vele. Kell hozzá némi türelem, de az egyszerűen nem mindig van az embernek.

Barbara Hershey kollegén injekciót kapott a szájába, hogy fiatalabbnak tűnjön, mert a film forgatása során már a negyvenes éveiben járt, holott Hilaryt főiskolás korától kezdve alakította a harmincas évei közepéig. Szerző: rbernadett

Amikor Mayim Bialik (az ifjú CC Bloom) énekel, valójában nem az ő hangját halljuk, hanem egy másik énekesét, mert Bette Midler azt szerette volna, ha olyan hangon szólal meg, mint amilyen az ő hangja volt annyi idősen. Szerző: rbernadett

Fame
1982