Óriásláb - Családi bevetés

Bigfoot Family

2022.07.26 Evibaby6669

Sajnos nekem egyáltalán nem volt izgalmas. Nagyrészt inkább unalmasnak mondanám. :/

2020.07.30 spikeZ

Nincs rossz üzenete/mondanivalója a filmnek, és ezt értékelem különösen a gyerekeknek szóló produkcióknál, csak kár hogy nem tudták jobban kikerekíteni a sztorit, és mondjuk humorból is bőven fért volna még bele. Nincs vele baj, de az az érzés fogott el a végén, hogy ebben azért több volt.

2020.10.03 scroll35

Kimondottan tetszett, hogy szerintem megtalálta a gyerekek nyelvét, és a humorával, meg a történetével is tudott feléjük komminukálni, és nem olyan banálisan, mint sok más mese. Nekünk családi programként nagyon is működött.

2020.07.04 batteryfree

Nem egy zseniális darab, de kellemesen szórakozató és szépen animált film. Igazából senkit nem beszélnék le róla.

2020.10.05 priodom

Hát ez nagyon szerethető volt, olyan kis, kellemes, bájos, szerintem jobb is, mint az első rész. Ha még nem néztétek, akkor tegyétek, mert jó fogtok szórakozni.

2020.06.21 Dorian

Valahogy ezt most nem akart összeállni az alkotóknak, az első felét halálosan untam, az utolsó fél órára pörgött fel, és a poénok nagy részét is akkor sütötték el, így végül nem voltam annyira csalódott, de ezt még így is igen kevésnek érzem. Jóindulatú hármas, de nem több.

2020.08.29 Zsolt

Szupervicces animációs film, ha tetszett az Óriásláb fia, semmiképp ne hagyd ki.

2020.06.15 Gyula

A fiammal együtt láttuk, néha ránéztem az arcára, és láttam, ahogy szinte végig mosolyog, ettől pedig nekem is jó kedvem lett. Nyugodt szívvel ajánlom családi programnak, mert nem fog csalódást okozni. Talán nem a legmaradandóbb élmény, amit újra és ... Több