Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Sammy nagy kalandja - A titkos átjáró (2010)

Sammy's avonturen: De geheime doorgang

Hgggggggffftttt   2020. 02. 16.

Sammy az unalom legjava

Láttam már rosszabbat de nem lett túl halálra untam magam

Artemisia   2019. 12. 31.

Kezdetlegesnek éreztem az egész rajzfilmet. Átlagos szintet hoz mind grafika, mind cselekmény és karakterábrázolás terén is. Meglászik az alacsony költségvetés.

indingo   2017. 06. 29.

Meglepően jó kis animációs mese. Kedvelhető a története és elképesztő a látványa. Először nem igazán voltam rá kíváncsi, mert rengeteg tengeres mesét láttam már, de örültem, hogy megnéztem.

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Édes kis szerelmi történet. Kalandos utazása egy kisteknősnek. Kisebb gyerekeknek egész jó szórakozás lehet. Meglepően édes lett, de az animáció kicsit gyengécske lett sajnos.

felicity   2018. 07. 24.

Gyönyörű film. Hasonlít a Némóhoz.

NFG   2018. 03. 27.

Ott kezdeném a dicsérő jellemzést, hogy gyönyörű az animációja! Kiemelkedően látványos! A történetében az tetszik, hogy egy teknősről szól! Ez pedig nem mindennapi! Sammy egy nagyon kedves kis karakter, hasonlóan még jó pár szereplőhöz! A kisgyerekek... több»

smith   2015. 05. 02.

Nekünk is első 3D-s mozi élmény volt, a látványvilág top kategóriás, a történet is szuper. Azóta többször megnéztük itthon is 3D-ben! Szeretjük az animációs meséket és nálunk benne van a top 10-ben. Csak ajánlani tudom.