Sammy nagy kalandja - A titkos átjáró

Sammy nagy kalandja - A titkos átjáró

Sammy's avonturen: De geheime doorgang
Videók

1959-et írunk. Sammy a tengeri teknős, ahogy megszületik Kalifornia tengerpartján, bemászik a vízbe és azonnal megtalálja, majd el is veszíti élete szerelmét, a gyönyörű és szintén bébi teknős Shellyt. Minden teknős elindul felfedezni az Óceánt mielőtt visszatér a partra ahol született, így tesz Sammy is, aki a hősies utazás során minden veszélyt kicselez annak reményében, hogy újra lássa Shellyt. Sammy 50 éven át 'járja' a világ Óceánjait miközben legjobb barátjával, Ray-jel együtt tapasztalja meg, hogy az emberek hogyan ártanak a Földnek. Sammy piranhákkal harcol, megmenekül egy halászsas elől és misztikus úti titkok után kutat. Majd egy nap, számos kihívást túlélve, Sammy megtalálja Shellyt. Ő sem felejtette el Sammyt soha.

Forgatókönyvíró: Ben Stassen, Domonic Paris
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2010.09.30.

2020.02.16 Hgggggggffftttt

Sammy az unalom legjava

Láttam már rosszabbat de nem lett túl halálra untam magam

2019.12.31 Artemisia

Kezdetlegesnek éreztem az egész rajzfilmet. Átlagos szintet hoz mind grafika, mind cselekmény és karakterábrázolás terén is. Meglászik az alacsony költségvetés.

2017.06.29 indingo

Meglepően jó kis animációs mese. Kedvelhető a története és elképesztő a látványa. Először nem igazán voltam rá kíváncsi, mert rengeteg tengeres mesét láttam már, de örültem, hogy megnéztem.

2019.08.04 Ms. Akárki

Édes kis szerelmi történet. Kalandos utazása egy kisteknősnek. Kisebb gyerekeknek egész jó szórakozás lehet. Meglepően édes lett, de az animáció kicsit gyengécske lett sajnos.

2018.07.24 felicity

Gyönyörű film. Hasonlít a Némóhoz.