Sammy nagy kalandja - A titkos átjáró

Sammy's avonturen: De geheime doorgang
Videók

2020.02.16 Hgggggggffftttt

Sammy az unalom legjava

Láttam már rosszabbat de nem lett túl halálra untam magam

2019.12.31 Artemisia

Kezdetlegesnek éreztem az egész rajzfilmet. Átlagos szintet hoz mind grafika, mind cselekmény és karakterábrázolás terén is. Meglászik az alacsony költségvetés.

2017.06.29 indingo

Meglepően jó kis animációs mese. Kedvelhető a története és elképesztő a látványa. Először nem igazán voltam rá kíváncsi, mert rengeteg tengeres mesét láttam már, de örültem, hogy megnéztem.

2019.08.04 Ms. Akárki

Édes kis szerelmi történet. Kalandos utazása egy kisteknősnek. Kisebb gyerekeknek egész jó szórakozás lehet. Meglepően édes lett, de az animáció kicsit gyengécske lett sajnos.

2018.07.24 felicity

Gyönyörű film. Hasonlít a Némóhoz.

2018.03.27 NFG

Ott kezdeném a dicsérő jellemzést, hogy gyönyörű az animációja! Kiemelkedően látványos! A történetében az tetszik, hogy egy teknősről szól! Ez pedig nem mindennapi! Sammy egy nagyon kedves kis karakter, hasonlóan még jó pár szereplőhöz! A kisgyerekek... Több

2015.05.02 smith

Nekünk is első 3D-s mozi élmény volt, a látványvilág top kategóriás, a történet is szuper. Azóta többször megnéztük itthon is 3D-ben! Szeretjük az animációs meséket és nálunk benne van a top 10-ben. Csak ajánlani tudom.

2015.02.10 sziliné bea

Első film amit 3D-ben láttunk! Fantasztikus volt.Azóta is többször megnéztük, kedves, aranyos történet, jópofa animált karakterrel. Tökéletes családi program.