Óriásláb - Családi bevetés

Óriásláb - Családi bevetés

Bigfoot Family
Gyula

Mióta visszatért a városba, Óriásláb valóságos médiasztár lett, fia, Adam legnagyobb bánatára, aki csak békés családi életről álmodozott. A fiú, akinek a vállára nehezedik apja nagyságának súlya különleges helyen talál megnyugvást. Eközben környezetvédelmi aktivisták figyelmzeteik… Több

Forgatókönyvíró: Ben Stassen, Cal Brunker, Bob Barlen
Zene: Puggy
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2020.10.01. | Telekom TVGO (2021.10.01.)
Forgalmazó: Freeman Film

2022.07.26 Evibaby6669

Sajnos nekem egyáltalán nem volt izgalmas. Nagyrészt inkább unalmasnak mondanám. :/

2020.07.30 spikeZ

Nincs rossz üzenete/mondanivalója a filmnek, és ezt értékelem különösen a gyerekeknek szóló produkcióknál, csak kár hogy nem tudták jobban kikerekíteni a sztorit, és mondjuk humorból is bőven fért volna még bele. Nincs vele baj, de az az érzés fogott el a végén, hogy ebben azért több volt.

2020.10.03 scroll35

Kimondottan tetszett, hogy szerintem megtalálta a gyerekek nyelvét, és a humorával, meg a történetével is tudott feléjük komminukálni, és nem olyan banálisan, mint sok más mese. Nekünk családi programként nagyon is működött.

2020.07.04 batteryfree

Nem egy zseniális darab, de kellemesen szórakozató és szépen animált film. Igazából senkit nem beszélnék le róla.

2020.10.05 priodom

Hát ez nagyon szerethető volt, olyan kis, kellemes, bájos, szerintem jobb is, mint az első rész. Ha még nem néztétek, akkor tegyétek, mert jó fogtok szórakozni.

A film összbevétele 10 616 921 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 22 854 614 forintot termelt. A hazai mozik összesen 16 040 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az Óriásláb - Családi bevetés premierje az Annecy Nemzetközi Animációs Filmfesztiválon volt, ahol jelölték a legjobb animációs film díjára. Szerző: hp

Az Óriásláb - Családi bevetés a nWave nyolcadik animációs filmje. Legutóbbi produkciójukat, A királynő kutyáját 2019-ben mutatták be a hazai mozik.Szerző: hp

A film zenéjét a népszerű belga zenekar, a Puggy szerezte.Szerző: hp

A 2017-es, a hazai mozikban is vetített Óriásláb fia folytatása.Szerző: hp