natali1925   2020. 09. 19.

XXX

NAGY MELL - https://numl.org/zut

Zsolt   2020. 08. 29.

Szupervicces animációs film, ha tetszett az Óriásláb fia, semmiképp ne hagyd ki.

spikeZ   2020. 07. 30.

Nincs rossz üzenete/mondanivalója a filmnek, és ezt értékelem különösen a gyerekeknek szóló produkcióknál, csak kár hogy nem tudták jobban kikerekíteni a sztorit, és mondjuk humorból is bőven fért volna még bele. Nincs vele baj, de az az érzés fogott el a végén, hogy ebben azért több volt.

batteryfree   2020. 07. 04.

Nem egy zseniális darab, de kellemesen szórakozató és szépen animált film. Igazából senkit nem beszélnék le róla.

Dorian   2020. 06. 21.

Valahogy ezt most nem akart összeállni az alkotóknak, az első felét halálosan untam, az utolsó fél órára pörgött fel, és a poénok nagy részét is akkor sütötték el, így végül nem voltam annyira csalódott, de ezt még így is igen kevésnek érzem. Jóindulatú hármas, de nem több.

Gyula   2020. 06. 15.

A fiammal együtt láttuk, néha ránéztem az arcára, és láttam, ahogy szinte végig mosolyog, ettől pedig nekem is jó kedvem lett. Nyugodt szívvel ajánlom családi programnak, mert nem fog csalódást okozni. Talán nem a legmaradandóbb élmény, amit újra és ... több»

Az Óriásláb - Családi bevetés premierje az Annecy Nemzetközi Animációs Filmfesztiválon volt, ahol jelölték a legjobb animációs film díjára.

Az Óriásláb - Családi bevetés a nWave nyolcadik animációs filmje. Legutóbbi produkciójukat, A királynő kutyáját 2019-ben mutatták be a hazai mozik.

A film zenéjét a népszerű belga zenekar, a Puggy szerezte.

A 2017-es, a hazai mozikban is vetített Óriásláb fia folytatása.