Óriásláb fia (2017)

The Son of Bigfoot

mamiéstöti2   2018. 06. 02.

Mostanában tömegesen készítik, a gyerekeknek az animációs filmeket, és szerintem az nem jó példa, amelyikben a hatalom hajszolása megjelenik. Sajnos ebben a mesében ez jelen van, mivel a hajnövesztő cég vezetője, azért akarja elkapni óriáslábat, hogy újra regenerálódó szövetet szerezve beépítse technológiájába. A különc kisfiú apját keresné, miután rájön, hogy valójában életben van, ami szintén negatív gondolatokat ébreszthet a gyerekekben. Nyomozása sikerrel jár, de nem várt fordulatot is vesz, egyrészt azért, mert óriáslábhoz vezetnek a nyomok, másrészt, mert a gonoszt is nyomra vezetik. Ennyi ízelítő után jön egy már megszokott, de elég szép grafikával készített és jó humorral ellátott cselekmény, de a végkifejlet annál kézenfekvőbb. vannak benne aranyos állatfigurák is, ami nekem személy szerint tetszett.

Megamovie   2018. 08. 01.

Aranyos kis történet egy apa és egy fiú egymáshoz való viszonyáról.A sztori közepes volt, de az animáció és a zene kárpótoltak némileg ezért. Egyedül a főgonosszal voltak problémáim mivel eléggé jellegtelen volt,de ezt leszámítva egy nagyon korrektül összerakott kis mese, csak ajánlani tudom.